Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnék többet tudni a...

Szeretnék többet tudni a macskakarom kapszula teherbe esésre gyakorolt hatásáról? Ki használta ki mit tud? Többit lent!

Figyelt kérdés
Szóval a párom családjában esküsznek rá hogy egy kúra után bár milyen baj van jön a gyerek ha csak rá néz az uruk. Unokatesoinak mindnek segített aki végig csinálta a kúrát az rögtön utána már babás is lett. De én a neten a macskakarom kapszuláról mást olvastam, és ott nem írtak a teherbe esésre gyakorolt hatásáról. Úgy hogy segítsetek Köszi.
2010. jan. 9. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék
2010. márc. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A macskakarom tabletta hatása elsősorban gyulladáscsökkentő. Olyan nőgyógyászati betegségeknél ajánlják, mint pld ciszták, miomák stb. Ezeket gyorsan eltünteti, felszívódnak.

A teherbeesést közvetlen viszont nem segíti, sőt, csökkenti a termékenységet.

A mechanizmus úgy működik, hogy a tabletta orvosolja az alapbetegséget, így nincs akadálya a teherbe esésnek /miután eltűnik a ciszta pl/.

Ha nincs semmilyen alap betegséged, de nem esel teherbe, akkor is érdemes tenni egy kísérletet egy kúrával, de az eredményt a kúra után várd. Ha mégsem jönne be is jót tesz a szervezet számára.

Szerintem próba szerencse....

2010. márc. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy nem a macskakaromról van szó? Azt inkább ízületi bántalmakra ajánlják. Sajnos ugyanolyan a doboza, nálunk is mindig összekeverik: Az UNHA DE GATO a macskakarom, a MACA VIBE meg a perui zsázsa, csak a gyártónak nem volt más kartonja a csomagoláskor...ugyanolyan a doboz, persze a szöveg és a felirat más. Ez utóbbira, a macára mondják hogy termékenységnövelő, a barátnőmnél is bejött, igaz ő barátcserjével szedte. Nézd meg a neten a két dobozt:)
2010. márc. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom nekem azt mondta a férjem unokahuga hogy ők valahonnan rendelték és mutatta a dobozd de nem néztem mi volt rá írva. Hát most van még egy ilyen "csoda szer" a King of Kings ezt a kolleganőim használták és nekik ez vált be. Nem tudom de valamelyiket kiprobálom. Azért köszi hogy válaszoltatok.
2010. márc. 6. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!