Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy baba van a dologba...

Lehet, hogy baba van a dologban? Túl vagyok a peteérésen,1 hét múlva nem kéne megjönnie.

Figyelt kérdés
Kb.4 napja folyamatosan feszül és szúr a pocim, úgy érzem mindjárt megjön, de csak fehér folyásom van, a hőm felment 37.3-ra. Tesztelni még nem akarok, mert úgy gondolom túl korai, de ezek lehetnek a babavárás jelei?
2008. aug. 3. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlo cipoben jarok, ma vagyok a 22. napon es egy het mulvara (nem) varom a mensit. En a homet nem szoktam merni, de kivancsisagbol az elmult harom napban nezegettem, errol meg nem nyilatkoznek, elobb megmerem holnap reggel is. :D De nem volt valami alacsony. Mar lassan egy hete, hogy mensigorcseim vannak, olvastam hogy ez lehet terhessegtol is mar ilyen koran, a 3. heten, tehat esetleges menstruacio elott jo egy hettel (beagyazodas idejen).


Szurkolok hogy mindkettonknel baba legyen. Majd ird mar meg az eredmenyt legyszi! Mikor akarsz tesztelni?

2008. aug. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Legszívesebben holnap tesztelnék, de valószínű (ha kibírom addig)a nemvárt menszi napján csinálok tesztet. Te mikor akarsz tesztelni?
2008. aug. 3. 22:34
 3/6 A kérdező kommentje:
De jó lenne, ha tényleg a baba lenne mindkettőnknek!
2008. aug. 3. 22:35
 4/6 A kérdező kommentje:
Pozitívat teszteltem! :D Neked van baba?
2008. aug. 24. 22:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos negativ! Nekem soha nem lesz babam, ki van csukva hogy barmikor osszejojjon! Amugy neked tenyleg oszinten szivbol gratulalok! Vigyazz magatokra, es szedd a folsavat, ha meg nem kezdted el! Plusz ne emelj nehezet, pihenj sokat, ne lepcsozz sokat! (Jobb vigyazni.) Es ha barmi van, irany a doki azonnal (pl. gorcsoles, barnazas akarmi).
2008. aug. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sajnálom, hogy nektek nem lett most baba, de majd következőre. Ne legyél elkeseredve, biztosan sikerül. Mióta próbálkoztok? Én elkezdtem szedni az Elevitel és búzacsíraolajat, (amiben sok az E vitamin), mikor úgy döntöttünk, hogy babát szeretnénk. Neked is tudom ajánlani, nekem szerintem ez sokat segített. Hátha neked is jó lesz. Ha az Elevitet nem is akarod szedni, akkor az E vitamint próbáld meg. Én azért vettem búzacsíraolajban, hogy ne "gyógyszer" formájában kelljen bevennem. Szerintem érdemes tenni egy próbát. Nagyon szorítok nektek, hogy összejöjjön a baba!!!!! Majd írd meg, ha pozitívat tesztelsz!
2008. aug. 26. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!