Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki segitse ki legyszi,...

Valaki segitse ki legyszi, hogy mi az a dpo?

Figyelt kérdés

En meg eleg uj vagyok itt, meg csak egy honapja hogorbezek. Mar tobbetektol olvastam itt ezt a dpo-t, de fogalmam sincs, hogy mit jelent. Segitsetek ki legyszi. Eore is nagyon koszi mindenkinek.

Szep estet!


2010. jan. 8. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:

a menstruacio elso napjatol szamolt napokat hivjak igy.

en is uj vagyok de mar sokat olvastam errol.nyugodtan kerdezz csak barmit amit nem ertesz sok lany van itt aki jo es normalis valaszokat ad a kerdeseidre.sok sikert!

2010. jan. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kedves első válaszoló, szeretnélek kijavítani, a dpo egy angol rövidítés, és az ovuláció utáni napokat jelenti. pl. 6.dpo, ami azt jelenti, hogy ovu után van az illető 6 nappal.
2010. jan. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen-igen: DAYS PAST OVULATION - PETEÉRÉS UTÁNI NAPOK.
2010. jan. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen az utolsó két hozzászólóval egyet értek, csak még annyival egészíteném ki, hogy ezért jó tudni, mikor volt pontosan P.É., mert onnantól tudod csak számolni a DPO-t :)

Sok sikert :)

2010. jan. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

elnezest nem szerettelek volna tevesen taekoztatni en is tanutam ebbol!

sok sikert mindenkinek a babohoz!

2010. jan. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Koszonom szepen a valaszokat mindenkinek. :) Erre gondoltam en is, de azert jo, hogy megerositettetek.

Kedves elso es utolso hozzaszolo. Semmi gond, Te is uj vagy meg, ahogy mondtad, igy tevedhetsz. De akkor legalabb Neked is hasznos volt ez a kerdes, Neked is segitett. :)


Jo babavarast Mindenkinek. :)

2010. jan. 9. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!