Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meg a menzesz elott mijen...

Meg a menzesz elott mijen tunetek italhatnak terhessegre? Van valami huvelyi folyas, vagy kiszaradasnak kell lennie? A mellemen semmi valtozast nem vettem eszre. Az nemszamit?

Figyelt kérdés
Menzi elott vagyok maeg tobb mint eggy hettel.Mit figyeljek magamon?
2008. aug. 3. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Az első jel a menzi elmaradása. De elötte vannak akiknek feszül a mellük, de igazán a tünetek a menzi elmaradása után jelentkeznek. De van akinek nincs semmi baja.
2008. aug. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem is tünetmentes volt a terhességem...amit szoktak még tapasztalni a mellfeszülésen kívül, az pici szurkáló fájdalom a hasad aljában (a beágyazódáskor/után), hányinger. de ez sak úgy a 6. hét után, megnövő étvágy és szomjúság, de ezek mind olyanok, amik mástól is lehetnek, plusz ha nagyon beleéled magad, akkor is érezheted, ha nem vagy terhes, csak beképzeled. Szóval sajnos nincs ilyen tuti tünetegyüttes...vegyél tesztet és az elmaradt mensi elsó napján csináld meg.
2008. aug. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia szerintem az lesz a legjobb ha nem figyelsz magadon semmit!!!Mert velem is így volt bemeséltem magamnak és ráadásul 2 pozitív tesztem is volt és mint kiderült nincs baba,de nem is volt szerencsére szóval nem volt spontán vetélésem!!Inkább barna v.rózsaszínes folyás szokott jelentkezni de ez sem mindenkinél!
2008. aug. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!