Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindekinek egyből elkezd...

Mindekinek egyből elkezd fájni a melle, ahogy teherbe esik?

Figyelt kérdés
Vagy ez elkezdődhet 1-2 hónapra rá is? Milyen típusú fájdalom ez?
2007. okt. 19. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jellemző tünet,de biztos vannak kivételek mint mindenben!Hiszen mindenkinek másképp reagál a szervezete.
2007. okt. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi,de nem fejeztem be:igen később is elkezdődhet és olyan érzékenység mint mielőtt megjönne a mensi!
2007. okt. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem feltétlenül van bármilyen tünete, hogy valaki terhes. Az egyik barátnőmnek sem volt először semmi, aztán -szerintem azért mert iszonyúan vékony és a mellei is laposak, ahogy azok elkezdtek nőni, kb 5hetes terhesen, akkor már elment a dokihoz, és megállapították, hogy várandós. Mikor viszont kicsit megnőtt a melle, semmit nem érzett. Most 4hónapos terhes, és csak onnan tudja , hogy más állapotban van, hogy jár ultrahangra, egyébként semmit sem érez. Sok sikert!
2007. okt. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én onnan gondoltam, hogy terhes vagyok, mert reggel arra ébredtem, hogy fáj a mellem. Nekem 5 hetesen jelentkezett, azóta csak fokozódik. Olyan mint a menses alatt. Megkeményedik a mell, olyan mintha egy túlpumpált lufi lenne és nehéz kicsit. Nem tudok feküdni rajta és oldalt fekve is nyomom. De felkelés után már nem fáj:-)

Na meg viszket kicsit a tágulástól

2007. okt. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem is 5 hetesen kezdett,olyan volt mint mikor kislany koromban noni kezdett.csomot ereztem benne aztan duzzadt es fajt ha hozzaertem.de egyenenkent valtozik.azonnal biztos nem erzed meg.
2007. okt. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!