Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Úgy sejtem 4 napja volt...

Úgy sejtem 4 napja volt peteérésem, jobb oldalon. Ma pedig ugyanott szúró fájdalmat érzek. Ha megnyomom kézzel, nyomásra érzékeny. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy volt peteérésed? Nekem akkor szokott 1-2 napig fájni a petefészkem, amikor már nagy a tüszőm, peteérésig, előfordult, hogy nagyon görcsölt. Illetve volt már petefészek cisztám is, az is ugyanolyan fájdalmas volt.
2010. jan. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam, mert a számított 13-14. napon az alhasamban a jobb oldalon enyhe teltség érzetet vagy nyomást éreztem (nem emésztési), és ez megszűnt másnapra.Ez után volt a szúrás 3 napra. De akkor tudok erről meggyőződni, ha megjön és visszaszámolok, melyik nap volt az igazi.De igazad van, gyanús nekem a petefészek ciszta is.Köszönöm!
2010. jan. 9. 11:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért ne kezdj el aggódni a ciszta miatt. A peteérés is okozhat szúró vagy tompa, kellemetlen fájdalmat a hasad alján, egyik (vagy mindkét) oldalon, és ha megnyomod a petefészked, még jobban fáj. Én arra tippelek, hogy nem négy napja, hanem most volt peteérésed.
2010. jan. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az se lenne gond, de még napok múlva is érzem néha azt a szúró érzést ugyanott.
2010. jan. 11. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!