Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes szoptatás alatt?

Lehetek terhes szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
van egy 6 hónapos kisfiam,és nem menstruálok. a kérdés az lenne hogy milyen jelek utalhatnak arra hogy terhes vagyok? hormonmentessel védekezünk,de nagyon félek hogy mivan ha megint terhes vagyok. mit csinálok 2 gyerekkel?!
2008. aug. 3. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ezt a hormonmentést még nem hallottam, de annyit tudok, hogy férjem sogórnője szoptatás alatt esett teherbe, ő sem menstruált, úgy vette észre hogy a baba nem fogadta el a tejet, és szép lassan elapadt!
2008. aug. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha babára gyanakszol csinálj egy tesztet.

Amúgy édesanyám majd 9 hónapig nem menstruált,amikor szoptatott minket.Nagyon ritka,hogy az első mensi megjövetele előtt lenne peteérés.(Tény,hogy nem lehetetlen.)De ha védekeztetek mg szoptatsz is,akkor szerintem csak még nem akar a szervezeted még egy gyereket,és ezért nincs mensi.

2008. aug. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehetsz, bizony!!!! Tapasztalat! Sajnos nekem el is kellett vetetnem, mert a másik babával sokat jártunk röntgenre és a doki nem tanácsolta, hogy a sugár miatt megtartsuk...
2008. aug. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ma voltam dokinál és nem vagyok terhes! köszike a válaszokat mindenkinek. ez számomra pozitív hír,most nem tudtam volna bevállalni.
2008. aug. 7. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!