Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek így terhes? Késik 8...

Lehetek így terhes? Késik 8 napja, feszül a mellem, néha émelygek. De van 1 negatív tesztem.

Figyelt kérdés
Mi lehet ez? Érdemes még egy tesztet csinálni? Juva-lab nevű tesztet vettem.
2010. jan. 8. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
érdemes. tesztelj holnap reggeli első pisivel. Bár szwerintem már most is mutatnia kéne.
2010. jan. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem 4 negatív tesztem lett és azóta 11 hós a lányom :d
2010. jan. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehetsz! :) Gratulálok!
2010. jan. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sztem 8 nap után nem érezni a terhesség jeleit... A legbiztosabb az ha reggel első pisiből csinál egy tesztet...
2010. jan. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
12:19es! Hogyhogy 4 negativ teszt? Te mikor teszteltél? És miért van ez? Egyébként ingerült is vagyok eléggé... :)
2010. jan. 8. 12:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 5 napja késik és van két negatív tesztem. Én nem érzek semmi furát, nincs gyakori vizelési ingerem, nincs hányingerem, ingerlékeny kb. 2 naponta vagyok... Már nagyon várom, hogy megjöjjön..
2010. jan. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Szerintem nekem késői peteérésem volt, mert mindig meg szoktam érezni és most nem éreztem semmit csak közvetlenül az előtt, hogy meg kellett volna jönnie... Szerintem kb 2 nappal volt ovum a várt menstruáció előtt, mert vezetek hőgörbét és azon is így látom. Viszont peteéréstől még soha nem feszült így a mellem, de ilyen is van... Te vezetsz görbét? Lehet hogy neked is késői péd volt.
2010. jan. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!