Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Vagy csak a...

Lehetek terhes? Vagy csak a melegtől émelygek?

Figyelt kérdés
Egész nap szédülök ha felállok,alacsony a vérnyomásom. Ez a melegtől van gondolom,de ma már hányingerem is van(délután kezdődött). Nem erős,olyan émelygés féle,meg fáj a fejem is. 3 hete voltam egy sráccal,akkor megvolt,nem élvezett belém,és egy hete is voltam vele,szintén nem élvezett belém,de elég sokat volt bennem gumi nélkül,termékeny időszak után egy nappal. Terhes maradhattam? Bár én inkább tippelek az időre...
2010. júl. 17. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
tesztelj egyet.
2010. júl. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
inkább az idő
2010. júl. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem biztos hogy a teszt kimutatná,ha terhes lennék inkább az egy héttel ezelőtti miatt...
2010. júl. 17. 21:22
 4/6 anonim ***** válasza:
ááá megbaccott az időjárás!
2010. júl. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
21:22! Szétröhögtem az agyam!
2010. júl. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az ovuláció napját nem lehet pontosan tudni, tehát azt sem tudhatod biztosra, hogy már utána voltatok együtt.

Ez így nem védekezési módszer, így is teherbe lehet esni.

Erre példa a húgom, aki 9 hetes terhes volt, amikor megtudta és előző hónapban még meg volt neki a menzesze, igaz sokkal kevesebb, de nem gyanakodott terhességre.

Az idő is befolyásolhatja a közérzeted.

De azért, ha kimarad a menzeszed vagy bármi mást tapasztalsz tesztelj, soha sem lehet tudni.

2010. júl. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!