Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a luteális fázisban minél...

Ha a luteális fázisban minél erősebben fájnak a cicik, annál magasabb a progeszteron hormon?

Figyelt kérdés

Vagy egyáltalán nincs köze a hormon mennyiségnek a mellfájdalomhoz?Mert én úgy tudom,hogy ez a hormon a mellfájdalomért a felelős.

Írnátok erről?

Járt úgy valaki,hogy a köv.ciklusában erősebben fájtak a mellei,és baba lett?


2010. jan. 8. 08:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát ezt a kérdést hasonló formában már én is megakartam kérdezni!! Az biztos,hogy a mellfájdalomért a progeszteron a felelős!

Nekem már volt egy sikertelen terhességem,de az az igazi,mindent felülmúló mellfájdalom kb a 6.hét körül jelentkezett.Odáig is fájt,csak valahogy másképp mint amikor nem volt baba.

2010. jan. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszodat!

Sok boldogságot kívánok!


Hááát,nekem akkor ez a hónap sem sikerült szerintem mrt pé-től fájnak a melleim,és sokkal erősebben mint előtte való hónapokban.

Jó lenne azért tudni,hogy ez miért van?Esetleg több a progeszteron hormon?Vagy az is lehet,hogy sokkel kevesebb?

2010. jan. 8. 10:51
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az erős mellfájdalomért inkább a magas prolaktin szint tehet!Mastodynon csepp vagy tabletta szedd napi 2x1 et és egy ciklus alatt rendebehozza a hormon túltengést és nem fog fájni a cicid sem.
2010. jan. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

A csappet ki kell írtani,vag setleg vény nélkül is lehet kapni?

Amennyiben a baba most ágyazódik be,nem lesz neki ebből semmilyen egészségügyi problémája?

2010. jan. 8. 11:31
 5/13 anonim ***** válasza:

A Mastodynon recept nélkül kapható,csepp is jó tabi is jó,és semmi káros hatása nincs ha esetleg most "ágyazódik" be a baba.

Egy hónapig megéri kipróbálni,általában jót tesz a mellfájdalommal,és leviszi a prolaktin szintet ami szintén felelős lehet azért,ha valaki nem esik teherbe.

(második voltam)

2010. jan. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi a hasznos válaszodat.

Gondolom patikában lehet kapni ugye?


Amúgy nem biztos,hogy lesz baba,csak szeretnénk,és azon vagyunk hogy legyen.Ma meg a 21-ik cn-on vagyok.

Valami nagyon jól jönne a melleime,mert már a melltartómba sem férek bele,és iszonyat fáj mindenhol.(Lehet valami hormon probléma merült fel,mert eddig nem volt ennyire erős):(

Még a mensim is odébb van,mert csak 14-15 körülre nem várom.

2010. jan. 8. 12:26
 7/13 anonim ***** válasza:
na?sikerült?
2011. márc. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Szia!De ari vagy:)Köszönöm az érdeklődésed!

IGEEEEEEEEN!

2010.11.04-ÉN MEGSZÜLETETT NATASA DOMINIKA kislányunk.3950g és 52cm:)

4-én leszünk 4!hónaposak,és 7600g:)

Ti hogy álltok?

Puszi!

2011. márc. 2. 07:55
 9/13 anonim ***** válasza:

gratulálok!!!sok egészséget és örömöt nektek!

én is hasonló módon állok,mellem fáj nagyon.doki felpuhult méhet és puha méhszájat állapított meg.de nekem akkor menses után 1 nappal foganhatott.peteérésem nem volt és1 hete fáj a mellem.még1 hét mensiíg.remélem baba.

2011. márc. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nagyon ODA SZORÍTOK NEKED!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A felpuhult méhszáj az jót jelent:)

Ha sikerült kérlek írd meg!

Küldöm felétek a gólyát!

Nekünk egyébként 6 hónapig kellett próbálkozni mire sikerült(mert volt sajnos egy vetélésem is).

+++++tesztet kívánok!!!!!

2011. márc. 2. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!