Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensesem késik 4. napja. Ma...

Mensesem késik 4. napja. Ma vagyok a 31. napon.2 napja kevés barna folyásom (néha sötétebb, néha világosabb) van. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Mindjárt megjön érzésem van, állandóan aludnék, és gyakrabban kell járnom pisilni is. Néha bal petefészeknél szurkál is. Nem szedek gyógyszert. Mindig 28. napra jön meg. Babát szeretnénk. Lehet kései peteérés miatt? Esetleg későn fogant volna meg? Nem merem beleélni magam semmibe. Még nem teszteltem. Félek a csalódástól.
2010. jan. 7. 23:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! A világért sem akarlak elkeseríteni, de szerintem meg fog jönni, annak a jele a barna folyás, de ne legyen igazam, mert elképzelhető az is, hogy a szervezeted még "emlékszik rá", hogy menstruálni kellene, de már nem fog leválni semmi, tehát terhes vagy. Ez benne van a pakliban, azonban a gyakorlat nem ezt igazolja :( Bár nem lenne igazam és baba lenne! Nagyon szurkolok neked! Egyébként már nyugodtan tesztelhetsz :)
2010. jan. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenféleképp tesztelj! Ha terhes vagy és barnázol, menj dokihoz minél hamarabb kiszűrni egy esetleges méhen kívülit pl. Nekem az volt, elég szar dolog, úhgyhogy minél hamarabb dokihoz kerülsz, annál jobb. Bár szerintem inkább mensi lesz. De tesztelj!
2010. jan. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!