Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most volt ovum. Azt olvastam,...

Most volt ovum. Azt olvastam, hogy alhasi, olykor szúró fájdalommal jelez. Ez meg volt, de nem tudom hogy vele járó együttes tünete e a mellbimbók viszketése? Egy hét múlva csináljak egy tesztet, vagy várjam meg, hogy mikor kéne megjönni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 21:34
 1/3 A kérdező kommentje:
3 hónapja hagytam abba a fogamzásgátló szedését, 7 évig szedtem.Csináltam egy tesztet, de az negatív lett.
2010. jan. 7. 21:37
 2/3 anonim ***** válasza:
nem nagyon értem, mit akarsz tesztelni egy hét mulva...lh teszttel vagy terhes teszttel? ovu után 14 nappal tesztel akinek nem jön meg. egy hét alatt meg sem kezdődik a beágyazódás.vagy nem értem a kérdést???
2010. jan. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ovu után egy héttel sajno még semi sem lehet tudni,még ha méred a hődet akkor sem.

Pontosabb az,ha megvároda nemvátad napját,és akkor tesztelsz reggeli első pisiből,érzékeny teszttel,de még az sem biztos,hogy kimutatja a terhsséget.

A mellbimbók érzékenysége lehet terhességi tünet,de a luteális fázis közepén kicsi a valószínűsége,ugyanis ha megtermékenyültél,most kezdősik a beágyazódás.

Sok sikert!

Amúgy mikorra nem várod pontosan?És pontosan mikor volt ovud?


Nekem 31-én éjjel volt ovum(pontosan éreztem,mert akkor iszonyat fájt a hasam,petefészkem,hőm is erre utal),és 14-15 körülre nem várom.Ma vagyok a 8-ik dpo-n.

2010. jan. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!