Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megerezhetem a beagyazodast?

Megerezhetem a beagyazodast?

Figyelt kérdés
Ugyertem meglehet erezni a beagyazodast? Köldök aladt eleg Falydalmas szurkat ereztem. Vagy eggyaltalan volt mar igy valaki? feltudatok vilagositani? Elöre is köszönöm! Nagyan szaretnenk a babat!
2008. aug. 3. 07:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szia en is ugyan ilyet ereztem egy hete.es pe utan egy par nappal.nem tudom mitol.de remelem babasak vagyunk mar.szoritok neked is.
2008. aug. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én tegnap elött éreztem ilyet.remélem én is h az a beágyazódás volt.

sok sikert nektek! :)

2008. aug. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerény véleményem szerint a beágyazódást fizikailag nem lehet megérezni,mert annyira picikék azok a sejtek hogy nem gondolom h érezhető lenne,de ettől független mindenkinek drukkolok,hogy baba legyen,és megéreztétek,én csak lelkileg éreztem meg miután együtt voltunk párommal. vége lett a szeretkezésnek és volt egy olyan érzésem hogy most teherbe fogok esni,és elhessegettem a gondolatot(védekeztünk) 2 hét múlva csináltam tesztet,hogy megnyugtassam magam,hogy csak hülye vagyok,és láss csodát 3 tesztem is elég erősen kimutatta a terhességet.
2008. aug. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jah még az előző válaszhoz annyit hogy és a fogantatás napját az orvos pont arra a napra tette amikor én azt éreztem hogy terhes lettem
2008. aug. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen köszönöm a valaszokat. Szivemböl remelem hogy BABASAK VAGYUNK! Amugy kicsit utanna neztem es minden esely megvanra hogy ez beagyazodas volt! 1-het mulva kiderül!
2008. aug. 4. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!