Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok mi lesz belöle?

Mit gondoltok mi lesz belöle?

Figyelt kérdés
Két este kicsi vérzés aztán semmi akkor fájt a hasam is meg a derekam is a 13-14.nap volt mikor ezt észleltem. Beágyazódás volt vagy mi? Amugy elött nagyon magas lázam volt vírusos megfázás antibiotikumot szedek lehet az zavart be? Vagy terhes vagyok? mensi után 3.napra voltunk együtt megszakítással azóta sem, Szerintetek?
2010. jan. 7. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha mára vártad, akkor tesztelhetsz reggel.
2010. jan. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A jöv hét szerdára várom
2010. jan. 7. 17:22
 3/4 anonim ***** válasza:
beágyazádódás nincs 14.napon.szerintem ovud volt, és nem lehetsz terhes, terméketlen időszakban volt az aktus...pláne ha megszakitással, nincs mitől félni
2010. jan. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyet értek a 2. válaszolóval, a 14. napon nem szokott beágyazódás lenni, ne aggódj.
2010. jan. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!