Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Mávban melyik dokit ajánlanád?

A Mávban melyik dokit ajánlanád?

Figyelt kérdés
(Kistesót tervezünk, aki eddig volt ott a dokim, átment a Jánosba)
2010. jan. 7. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Barabás Gábor. Nekem nagyon jó tapasztalatom volt vele mind a terhesgondozásnál, mind a szülésnél. Pedig egyik sem volt problémamentes. Nem olcsó, de nekem nagyon megérte, és a következőt is nála fogom szülni.
2010. jan. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az én dokim 7rugót kért alkalmanként, ő mennyit kér?
2010. jan. 7. 19:21
 3/8 anonim ***** válasza:
10 eft-ot, de nem alkalanként, hanem havonta ennyi a terhesgondozás. Én az elején volt, hogy hetente mentem, de akkor is csak havonta fizettem.
2010. jan. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az én dokim Dr. Szabó György Róbert. Szuper jó fej, és kiváló orvos, 10 ezer nála a komplett vizsgálat (rákszűrés, vizsgálat, magánban is van uh-ja).

Amikor benn kellett feküdnöm, rengeteg dokival kerültem kapcsolatba, merem ajánlani Dr. Vermes Gábort, Dr. Kiss Attilát, Dr. Gulyás Istvánt. Sajnos, csak rájuk emlékszem névről, de még sok jó doki van ott. :)

2010. jan. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is a Dr. Szabó György Róbertnél szültem 1 éve. Dec 24-én hajnalban BEJÖTT a szülésre,nagyon rendes volt, még az ünnepek alatt is bejött hozzám.

Nagyon meg voltam vele elégedve.

2010. jan. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szia

én az Aszódi Melindához járok, nem egy csupa mosoly, de rendes, mindent a számba rág, odafigyel mindenre ami terhesség alatt előfordulhat. Ugy van vele, h inkább egy laborral vagy ultrahanggal több, mintsem a babával gond legyen. Egy hónapom van szülésig

magánrendelése is van

2010. jan. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én Dr. Kiss Attilát ajánlanám. Az első babámnál is ő volt a dokim, nagyon rendes, figyelmes, kedves, mindent elmagyaráz és egy vasárnapi éjszakán 12 perc alatt beszáguldott a kórházba a sürgősségi császárom miatt. Most várom a másodikat, naná, hogy ő a dokim.
2010. jan. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is Szabó Györgyöt ajánlanám, nagyon figyelmes, korrekt, hozzá jártam terhesgondozásra, 8 ezer 1 alkalom. Sajnos nem sikerült nála szülnöm, mert vidéken voltunk és koraszülés lett, de felhívta a kórházat is, ahová a koraszülött babámat vitték és érdeklődött utána meg próbálta elintézni, hogy engem is átvegyenek abba a kórházba, ahol a pici volt, de sajnos nem sikerült. Második babát tervezünk pár év múlva és azt már nála szeretném szülni.
2010. jan. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!