Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mivel tudnám a ciklusaimat...

Mivel tudnám a ciklusaimat rendezni és a peteérést segíteni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:
cickafark tea. (terhesség alatt tilos inni)
2010. jan. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válasz.Mennyit kell belőle inni naponta?
2010. jan. 7. 12:09
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem a missed abom után fogigátlóval rendszerezte a doki a ciklust. 3 hónapig kellett szedjem.
2010. jan. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
napi 1-2 csésze elég. azért írtam, hogy terhesség alatt tilos, mert ha babát szeretnél akkor csak peteérésig idd.
2010. jan. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én most készülök kipróbálni (ha ebben a hónapban sem jönne össze a baba) a málnalevél teát (menzesztől peteérésig kell inni) és a palástfű teát (a ciklus második felében, segíti a beágyazódást).Sokan viszont a barátcserje kapszulára esküsznek (rendszeressé teszi a ciklust és peteérést is eredményez).Ha babát szeretnél, sok sikert hozzá.
2010. jan. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Fogigátlóval rendezni a ciklust... Na, ezt soha nem értettem. A fogigátló teljesen kikapcsolja a ciklust, nem pedig rendezi. Csak az orvosoddal nem értek egyet, kedves második válaszoló, nem veled.


A barártcserje nekem nagyon bevált, csak ajánlani tudom.

2010. jan. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én egy fertőzést kaptam a munkahelyemen a légkonditól, amitől elvetéltem. Ezt itt már jó párszor leírtam, de azért írom le ennyiszer, hogy a légkondira, főleg azokra, amik fűtenek és hűtenek is, nagyon figyeljen mindenki!!!! Utána egyfolytában fertőzést kaptam tőle, és össze-vissza volt a ciklusom. Aztán elkezdtem gyógyteát inni: peteérésig reggel fogamzás-teakeverék, este málnalevél tea+barátcserje kapszula, peteérés után már csak a fogamzás teakeverék és a barátcserje. Nekem rendezte a ciklusomat, és helyre állította a az előtte majdnem egy hétig elhúzódó barnázásomat is. A bab még nem érkezett meg, de legalább egészségesebbnek érzem magam, és a ciklusom is rendben!

2010. jan. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!