Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kellene megjönnie, reggel...

Ma kellene megjönnie, reggel teszteltem és mindkettő teszt negatív lett. Lehetek még terhes?

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek a tapasztalataitokkal. Lehet hogy még korán teszteltem? Sok terhességre utaló jelet figyeltem meg magamon, émelygés, fáradékonyság, mellfeszülés, rosszullétek stb., de lehet, hogy csak annyira beleéltem magam a terhességbe, hogy beképzelem ezeket a tüneteket? Olyan mindjárt megjön érzésem is van napok óta, de a mensimnek se híre se hamva. Szerintetek van még esély arra, hogy babás vagyok??? Előre is köszi a válaszokat!
2010. jan. 7. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jön meg, akkor pár nap múlva csinálj egy másik tesztet. A HCG mennyisége naponta megduplázódik, s lehet, hogy még ne volt elég, s azért lett negatív a teszt.
2010. jan. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem igazad van. Én még nagyon bízom benne, hátha sikerül. Csak ne akarnám ennyire!
2010. jan. 7. 10:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem mikor már 1 hete késett a mensim, a teszt még így is negatívat mutatott, rá 1 napra pedig pozitív lett, ha nem jön meg pár nap múlva, csinálj újabb tesztet!Drukkolok!:) Egy 2 éves kisfiú anyukája!
2010. jan. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a biztatást, remélem így lesz. Elvileg ma vagy tegnap nem kellett volna megjönnie. A jövő hét elején valamikor tesztelek egy újat.
2010. jan. 7. 14:36
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos ma megjött a nemvárt. Majd a következő hónapban biztosan sikerül.
2010. jan. 8. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!