Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi kell a teherbeeséshez?

Mennyi kell a teherbeeséshez?

Figyelt kérdés
Barátommal az ovulációm előtt két nappal védekezés nélkül szeretkeztünk (szerintem akkor nem eshettem teherbe), majd az ovulációm napján is szeretkeztünk megszakítással, de picit elment belém.. Szerintetek így teherbe eshettem? Nem szeretnénk még egyelőre kisbabát, és elég nyugodt is vagyok, mert szerintem nem lehet hogy terhes lettem, de szeretném a ti véleményeteket is kikértni?
2007. okt. 19. 07:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az köztudott,hogy a megszakításos módszer nem megfeleö ve´dekezés.Ha nem szeretnétek még babát,akkor védekezzetek megfelelöen,és nem merül fel ilyen kérdés,mert így is nyugodtan teherbe eshetsz.azt sohasem tudhatod pontosan,hogy mikor van peteérésed,ha csak nem használsz ovu tesztet.
2007. okt. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz így terhes! Sőt, még akkor is megvan rá az esély, ha nem ment el kicsit sem benned, mivel az "előváladék" is tartalmazhat spermát és az elég lehet a megtermékenyüléshez. Ha így védekeztek akkor hamarosan számíthatsz egy babára!!!
2007. okt. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A fent leirtak 100-ig igazak,akkor is teherbe eshetsz ha csak az előváladék belédkerült!Az időzitésetek tökéletes,valszeg még érett petéd is volt amikor együtt voltatok!Innentől már csak a szerencsében bizhatsz hogy nem lettél terhes!
2007. okt. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

szia,


Nem akarlak megbántani, de ez nagy felelőtlenség volt, ha nem szeretnétek bébit. Gondolom nem vagy már gyerek, ha szexuális élete élsz. Mi lesz a babával mégis összejött? Remélm megoldjátok és szeretetben felnevelitek.

2007. okt. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek mindenkivel. Az előváladék is tartalmaz életképes spermiumokat, és egy nőnek több peteérése is lehet egy ciklusban, tehát esélyes lehetsz egy terhességre

Én nagyon nem szeretem, ha valaki ilyen felelőtlen. Ha nem akartok babát, tessék megfelelően védekezni. Az egy új élet, nem lehet játszani vele!!!

De drukkolok hogy most ne legyen még, és védekezzetek megfelelően és akkor legyen baba, ha szeretetben és felkészülve fogadjátok!:-)

2007. okt. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!