Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6napja késik a menzeszem, és...

6napja késik a menzeszem, és el kezdett feszülni és fájni a mellem. Mennyi az esélye, hogy ilyen tünetek mellett terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Pont amikor meg kellett volna jönnie, akkor voltunk együtt a barátommal, de csak orális szex volt. Először én csináltam neki, majd egy kis idő elteltével ő is nekem ujjal, viszont félünk rákerült előtte némi spermium.
2008. aug. 2. 09:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát a jelek - mell feszülés és egyben mensi késése elég sokat sejtető - nekem ugyanígy volt. Most 27 hetes vagyok.


Bár szerintem orálisan és pont a mensi aktualitásakor elég kevés az esélye van a dolognak. Nem lehet hogy korábban csúszott be valami? Én csinálnék egy tesztet a helyedben, az már kimutatja ilyenkor is, mi a helyzet.

2008. aug. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Még elvileg szűz vagyok. Nem voltunk együtt úgy a barátommal. Lehet hogy ujjal már átszakította a szűzhártyámat, de nem véreztem. Szóval így kicsit érdekes a helyzet:s
2008. aug. 2. 09:53
 3/15 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak:csinálj egy tesztet és én szinte 100% biztos vagyok benne, hogy nem vagy terhes, ha úgy történtek a dolgok, ahogy leírtad! Ne aggódj!!!
2008. aug. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A teszt 100%ig kimutatja, hogy nem vagyok-e terhes. Akkor tuti lehet 6nap után csinálni?
2008. aug. 2. 09:57
 5/15 A kérdező kommentje:
nem vagyok-e terhes?(kérdőjel)
2008. aug. 2. 09:58
 6/15 anonim ***** válasza:

6 nap késésnél már elég nagy valószínűséggel kimutatná, ha terhes lennél, de mivel azt írtd, hogy a menzid napján voltatok csak "együtt", de akkor is csak orál szex volt, így a teherbeesés valószínűsége igen alacsony!

Holnap reggeli vizeletből csinálj egy tesztet és meglátod, hogy nem vagy babás!!

2008. aug. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló vagyok. A teszt már 1-2 nappal az elmaradt mensi után kimutatja.


Ha negatív lenne a teszt és mégsem jön meg, szerintem várj még néhány napot (nem tudom hány éves vagy, de nem biztos hogy beállt már a mensid a fix 27-28-29 vagy akárhány napos mensire, fiatalon még csúszthat), szerintem 2 hét csúszásnál meg menj el egy dokihoz, abból baj nem lehet.


De holnap reggel teszt - drogériákban minden kellemetlenség nélkül vehetsz ilyet, sok féle van, nem kell a legdrágábbat megvenni - az olcsóbban is ugyanolyan biztos ereményt mutatnak, csak más a márka...

2008. aug. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
16 vagyok, épp ezért nem igazán örülnék a pozitív tesztnek. Köszönöm a segítséget, mindenképpen tesztelek, de remélem csak a stressz miatt nem akar megjönni.
2008. aug. 2. 10:24
 9/15 anonim ***** válasza:

Majd meglátod, hogy tesztelsz egy negatívat és elmúlik a stressz és szépen meg fog jönni! Próbáld lekötni magad valamivel, akkor gyorsabban megy az idő

És még valami. Mivel még effektív nem feküdtél le a barátoddal, de már most megtapasztalhattad, hogy milyen nagyon kétségbe lehet esni, ha késik és attól tartasz, hogy babás vagy, a saját érdekedben ne szexeljetek normális fogamzásgátlás nélkül! Ha védekeztetek rendesen, akkor nem kell attól tartani, hogy teherbe estél, nem parázol rajta és nem fog késni a menzid sem a sok stressz miatt! Midig ragaszkodj ahhoz, hogy biztonságos legyen a fogamzásgátlás! Sok álmatlan éjszakát meg lehet "spórolni" így!!!

2008. aug. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen, mi is így gondolkozunk, de ki az, aki orális szexnél óvszert használ?:$ Még nem voltam készen a szexre, és meg sem fordult a fejünkben, hogy akár erre vetemedjünk védekezés nélkül:( nem tudom mit csinálok, ha mégis terhes leszek:(
2008. aug. 2. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!