Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a menzeszem nem pontosan...

Ha a menzeszem nem pontosan jön meg, hanem késik pl.2 napot, akkor az ovulációm mikor van?

Figyelt kérdés

Most elvileg csütörtökön kellett volna megjönnie, de ma jött meg, mindig pontos nem szokott késni (vagyis nagyon ritkán), így hogy tudom meg, hogy mikor vagyunk jó időben együtt? Az ovulációs tesztek, mikroszkópok jók? Az ovulációs kalkulátor szerint ebben a hónapban 12-15-ig van esély a babára, vagy ha megint nem pontos, akkor kitolódik.


Remélem értitek.


2011. okt. 1. 12:57
 1/2 A kérdező kommentje:
3 hónapja próbálkozunk, már van egy 20 hónapos lányunk, de nem értem, hogy a testvére miért nem akar érkezni. A teherbeesést mi akadályozhatja? Előző császáros volt, emiatt lehet? Mivel lehet segíteni a teherbeesést? Előre is köszönöm!
2011. okt. 1. 13:02
 2/2 anonim ***** válasza:
a luteális szakasz is van hogy változik 12-16 nap között, nekem is szokott késni egy-két napot. A 3 hónap meg még nem nagy idő. Várjatok türelmesen. Mi már több mint egy éve próbálkozunk.
2011. okt. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!