Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Annyira vágyom még egy babára,...

Annyira vágyom még egy babára, de ugyanakkor nagyon félek az újabb terhességtől, nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindegyik terhességemnél akadtak gondok.Koraszülés, rossz szívhang,cukorbetegség, toxémia császár.Most pedig bár szeretnék félek az újabb terhességtől.Ráadásul itt az új vírus....vagy ha oltva vagyok ellene nem kellene ennyire pánikolnom?

Ti mit tennétek?Vállalnátok?Több baba utána már nem lehetne, ezt már megmondták.


2010. jan. 6. 09:12
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Én vállalnám, ha ennyire szeretném. És beoltattam magam.
2010. jan. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Várd meg a tavaszi influenzajárvány lecsengését és aztán ha annyira szeretnéd/tek vágjatok bele...én is végigparáztam a terhességet, nekem is volt cukorbetegség, császár, bár nálam túlhordás van. Tök normális, h parázol...a terhesség előtt én kibeszélném magamból a kétségeimet egy szakembernek...lehet h segítene, h a köv. terhesség problémamentesebb legyen
2010. jan. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!