Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a hő jó lehet? Hőszakértők...

Ez a hő jó lehet? Hőszakértők help!

Figyelt kérdés

Nem tudtam teljes ciklust mérni. Szal decben 34.6 és 35.8 között volt a hőm. Hét végére kellene nem megjönie és 3 napja (azóta mérek ismét) a hőm 36,3 és 36,4.

Sikerülhetett ennyi emekledéssel a baba?


2010. jan. 6. 07:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Igen elméletileg sikerülhet, mivel a hőd emelkedett, s ez azt jelenti, hogy volt tüszőrepedés. A baba már más kérdés. Ha ovud környékén voltatok együtt, akár még baba is lehet. Bár azt mondják, hogy megközelítőleg 37 körül kell lenni a hőnek, ezt nem tudom pontosan. Nem sokára itt a hétvége, s kiderül:-) Drukk neked.
2010. jan. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Görbéd ?? jobb lenne egybe látni h milyen is :)


DE amugy ha megvan a 3 tizedes emelkedés , nálad megvolt akkor elvileg simán lehetett.


Pajzsmirigyeddel? minden rendbe ? csak mert ilyen alacsony a hőd! :)


DE lehet h csak ilyen alacsony hőjű tipus vagy.

2010. jan. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Görbém sajni nincs, mert kihagytam méréseket és csak most kezdtem méregetni.

Progeszteronom volt alacsony (szinte nem is volt) nyáron, de azt kezelik bogyival és már 2 hónapja frankón rendben van.

Clostit szedek.

2010. jan. 6. 11:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!