Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előváladéktól lehetek terhes?

Előváladéktól lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Csak fél percig volt bent, nem ment el... ez 3 hónapja volt (szeptember vége) októberben és novemberben elég furin jött meg (barna, és kevés bár 5-6 napig tartott) most pedig egy hete késik. (ehhez közrejátszhat az is hogy nem eszem rendesen sulikezdés óta, és stresszes is vagyok.) Azóta nem voltunk együtt.

Normális válaszokat írjatok légyszi, nem kell lehurrogni.


2010. jan. 5. 20:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha terhes lennél, akkor a teszt 100%-ban kimutatná, szóval ha megcsinálod, és negatív lesz, akkor megnyugodhatsz. De orvoshoz is elmehetsz, amúgy sem árt, ha néha megvizsgál.

Ahogy az előző válaszoló is írta, kb. 14 hetes lehetsz, ha az vagy.

Sokan mondják, hogy a babát nem tudnák örökbeadni, és meg is értem, hogy miért érzik így. De szerintem ez önzőség. Az abortusz során megölik a babát, csak az anya azt nem látja, így könnyebben megteszi. Pedig sokkal rosszabb dolog, mint az örökbeadás.

2010. jan. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!