Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előváladéktól lehetek terhes?

Előváladéktól lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Csak fél percig volt bent, nem ment el... ez 3 hónapja volt (szeptember vége) októberben és novemberben elég furin jött meg (barna, és kevés bár 5-6 napig tartott) most pedig egy hete késik. (ehhez közrejátszhat az is hogy nem eszem rendesen sulikezdés óta, és stresszes is vagyok.) Azóta nem voltunk együtt.

Normális válaszokat írjatok légyszi, nem kell lehurrogni.


2010. jan. 5. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nagyon kicsi az esély rá. Hogy megnyugodj, csinálhatsz egy terhességi tesztet.
2010. jan. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehetsz terhes az előváladéktól is. Az is tartalmaz spermiumokat, amitől ugye teherbe lehet esni. Legalább egy tesztet vegyél.

/Unokatesóm 6 hónapja élvezi az előváladék gyümölcsét./

2010. jan. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
igen, lehetsz, ha ennyi ismereted sincs, ne szexelj! Ez egy normális válasz egy ilyen felelőtlen viselkedésre. Kérem a megérdemelt lepontozásomat :)
2010. jan. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az előváladéktól egy évben 100 nőből 35 esik teherbe. Mondhatod azt is, hogy te épp a másik 65-be esel. És ha pont nem?! Ezen gondolkozz el, máskor ne játsz így a tűzzel. Gondolom azért írtál ide mert aggódsz...


A kérdésedre a válasz: Lehetsz terhes tőle. A kevés, furcsa menstruáció másnak is lehet az oka. De sajnos annak is, hogy baba van a pocakban. Mostanság rengeteg nő menstruál a terhessége alatt. A legésszerűbb ha veszel egy tesztet. Mostmár 100%, hogy kimutatja az esetleges terhességet!

2010. jan. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ilyenkor még el lehet vetetni?
2010. jan. 5. 21:11
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

18 éves kor alatt a terhesség a 18. hétig szakítható meg. Egyébként a 12. hétig. A magzatról tudni kell, hogy olyan, mint egy pici ember, érző lény. Én inkább az örökbeadás mellett döntenék.

De tényleg nagyon pici az esélye, hogy terhes lettél!

2010. jan. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kiszámoltam, kb most vagyok a 8adik hétben, de már beleőrülök ebbe, megjöhetne végre rendesen, engem a teszt sem nyugtatna meg. Örökbe adni meg nem tudnám, de nem szülhetem meg, tanulok még, nincs keresetem, tönkretenné az életem, ahogy én is az övét.
2010. jan. 5. 21:49
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, előváladéktól is lehetsz terhes, de gondolom ezt eddig is tudtad, temérdek kérdés szól már erről, csak rá kell keresni. Vegyél tesztet, menj el dokihoz, az a tuti, nem az amit mi itt irogatunk, az csak találgatás. Ja és azt írtad, hogy 3 hónapja, szeptember végén volt az az eset, azóta nem voltatok együtt. Akkor honnan veszed, hogy 8 hetes lennél, ha terhes lennél? Mert akkor már igazából több mint 3 hónapos...
2010. jan. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mert elvileg ugy kell kiszámolni a terhesség kezdetét h utolsó mensi minusz 3 hónap meg 7 nap. Igy jön ki a baba születési ideje, ebből a 9 hónap. És igy jön ki a 8 hét.
2010. jan. 6. 10:57
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez így van, de mért ilyen bonyolultan számoltál? Az utolsó menstruáció első napjától kell számolni, ez így sokkal egyszerübb, mint előre 7 hónp, meg vissza 9, meg mittomén. De még mindig nem értem, hogy mért 8 hét jött ki, mikor szeptemberi aktus miatt aggódsz. Melyiket vetted utolsó menstruációnak? A Novemberit? Mert akkor kijöhet a 8 hét. De azt a mensit kell nézni,ami még a szeptemberi eset előtt utoljára megjött,(mivel akkor következhetett be terhesség)és az igencsak 3,5 hónapja volt. Egyébként szerintem nem vagy terhes, nekem sem minden hónapban ugyanúgy jött meg, de menj dokihoz, az a biztos.
2010. jan. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!