Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az együttlét után 19 nappal...

Az együttlét után 19 nappal már biztosat mutat a teszt?

Figyelt kérdés
A ciklusom 8. napján voltunk együtt,és csütörtökre vagy péntekre nagyon várom a mensim!!!
2010. jan. 5. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mikor volt ovud. Az ovutól számított 14. napon már lehet, hogy mutatja a teszt.
2010. jan. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

hát azt hallottam h a gabriel nevű terhességi teszt elég érzékeny, és a mensi előtt pár nappal is mutat eredményt.

Nem olcsó teszt, de állítólag megbízható.

Próbáld ki!

2010. jan. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ha a 8. cn-on voltatok együtt akkor nem valószinű a terhesség.a gabriel tényleg jó teszt,de nemvárt előtt nemhiszem h mutat valamit,mert 25-ös érzékenységű.ja és kb 800 ft-ba kerül.
2010. jan. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
8.napon szerintem nem volt ovud.ha lett volna, akkor már 5napja meg kellett volna jönnie.ha péntekre nem várod, akkor 30napos a ciklusod, tehát kb.16.napon volt ovud.tehát az együttléttől ovuig 8nap telt el. csoda lenne, ha terhes lennél.szerintem nem leszel.
2010. jan. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!