Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen erzes az, amikor...

Milyen erzes az, amikor valakinek feszul a melle?

Figyelt kérdés
Szerintem en meg eletemben nem ereztem ilyet. Nekem csak olyan volt egyszer, hogy erzekenyek voltak nagyon es mensi elott 5napig folyamatosan elegge fajtak, aztan megjott a mensi 2nap kesessel. Azota sem volt ilyen. Viszont most ugy erzem, hogy "vannak", de nem fajnak, meg nem tudom milyen pontosan ez a feszules ,tehat nem tudom elmagyarazni mit erzek. Az a legjobb kifejezes, hogy csak "erzem oket", illetve erzem ,hogy vannak kb. 2-3napja.
2008. aug. 1. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, ezt hívják feszülésnek! :)
2008. aug. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Marmint melyik ,amit most erzek? Akkor ez lenne a mellfeszules, mikor csak erzed, hogy vannak?? Max. neha-neha mintha lenne egy kis szurkalas vagy nem is tudom milyen erzes bennuk, de csak neha.
2008. aug. 1. 19:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok. Ilyenkor úgy érzem, hogy vannak :), ha a barátom megfogja úgy, ahogy szokta, kicsit kellemetlenebb. A mellbimbóm keményebb...
2008. aug. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Aha, ertem. Koszonom a valaszt, akkor ezek szerint en is ilyesmit erzek. :D ;)
2008. aug. 1. 19:26
 5/7 anonim ***** válasza:
igen. mondjuk ha fáj ha hozzáérek akkor ias én melfeszülésnek mondom azt is.
2008. aug. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálam például olyan szintig el tud "fajulni" ez a mell feszülés, hogy a párom hozzá sem érhet, mert rettentően fáj. Ez nem minden hónapban van így.

Vagy például olyan "probléma" is elő szokott fordulni, hogx kényelmetlen hason aludni, mert az átlagosnál sokkal jobban nyomódnak a melleim.

2008. aug. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Olyan feszülős! :)
2008. aug. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!