Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye így nem lehetek terhes?

Ugye így nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A barátommal tegnap este szeretkeztünk,használtunk rendesen óvszert,a végén pedig elfelejtettük leellenőrizni és kidobtam.Nem vettük észre,hogy kiszakadt volna,mert gondolom nem észrevehetetlen lyuk keletkezik.Egyébként nem élvezett el,az óvszer pedig durex extra safe volt.

2014. jún. 29. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Majdnem biztos, hogy nem leszel terhes. Az óvszer elég megbízható védekezési eszköz. Túlparázod.
2014. jún. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kicsi az esélye
2014. jún. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hú, mintha magamat hallanám 15 évvel ezelőtt! :-)Amikor 20 éves voltam, volt, hogy minden hónapban 2-szer is csináltam terhességi tesztet, úgy paráztam, hogy terhes leszek. Aztán eltelt 10 év és akkor meg azért féltem minden hónapban, hogy megjön a menzeszem és nem leszek terhes :-D

A kérdésedre válaszolva szerintem sem sok az esélye, hogy teherbe estél, de tudod, hogy a tesztnél semmi sem mondja meg biztosabban. Várd meg, hogy elmarad-e a menzeszed, de ne parázd túl, mert akkor meg azért fog elmaradni, mert stresszeled magad és azt fogod hinni, hogy terhes vagy.

2014. jún. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!