Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igazuk van anyósoméknak?...

Igazuk van anyósoméknak? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Anyósom és sógórnőm szerint én terhes vagyok. Hiába mondom, hogy ma jött meg, azt mondják látszik rajtam a terhesség.

Ti mit gondoltok? Igaz, hogy szokott néha hányingerem lenni, de ma megjött a mensesem.


2014. jún. 26. 14:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Hülyék.
2014. jún. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Ennyiből mi honnan tudjuk ezt megmondani? Már bocs, de még azt sem írtad le, szex volt-e mostanában a pároddal, az meg optimális esetben a terhesség alapfeltétele...
2014. jún. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%

Sztori:


Tavaly New Yorkban nyaraltunk a barátommal, a hónap végén mentünk egy boltba, ott megszólított egy bevándorló eladó kétes nyelvtudással:

- jaj, a babád, egyszerűen ragyogsz tőle


Én meg mondom, ez hülye...aztán mikor hazajöttem, kiderült, hogy terhes vagyok. Visszanézve a képeket, volt valami az arcomon, ragyogott, a hasam fel volt puffadva kicsit, és én magam is tök másként néztem ki valahogy.


Pedig nem akartuk a babát, el is vetéltem, szóval nem beképzeltem.


De ha megjött, nem vagy terhes, egyszerűen csak hülyék a rokonaitok:D


27N

2014. jún. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%

" azt mondják látszik rajtam a terhesség."

Úgy értik meghíztál!

2014. jún. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell tudnod. Volt-e "baleset" (egyáltalán esemény), védekeztek-e, etc.

De ha neked sem biztos, pisilj le egy tesztet.

2014. jún. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem híztam, 47 kg vagyok. Persze, hogy lefeküdtem a párommal hiszen azért mondják, hogy terhes vagyok.
2014. jún. 26. 14:29
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha bizonytalan vagy vegyél tesztet.Hányinger nincs ilyen korán,már ha rendszere s menzid.
2014. jún. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
szerintem meg így akarnak puhatolózni, kiugrasztani a nyulat a bokorból, hátha elszólod magad, hogy 1, terhes vagy 2, próbálkoztok 3, nem is próbálkoztok
2014. jún. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%

"A kérdező kommentje:


Persze, hogy lefeküdtem a párommal hiszen azért mondják, hogy terhes vagyok."


Öööö... te ilyen mélységben be szoktál számolni a kettőtök magánéletéről anyósnak és a sógornőnek? Nekem ez fura, de aláírom, nem vagyunk egyformák. Nekem eszembe nem jutna arról mesélni anyósnak, hogy mikor d.gtunk a fiával legutoljára.

2014. jún. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
Jaj, ehhez meg megint mi közük van? :-O hogy lehet odáig eljutni rokonokkal, hogy az ember ágyában és bugyijában turkáljanak, még ha képletesen is? És te miért hagyod ezt? Az ilyet esküszöm nem értem. Ha nekem ezzel jönnének, visszakérdeznék, hogy neki tegnap volt-e orgazmusa szex közben? Mert kb. enynire tartozik rá,hogy nekem mikor jött meg vagy sem a mensim. SZánalmasan alacsony színvonal ez, hallod! N30
2014. jún. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!