Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem hiszi el a párom, hogy...

Nem hiszi el a párom, hogy nem vagyok terhes (? )

Figyelt kérdés
Ma reggel a barátnőmnél voltam és mutatott egy jó műkörmöt. Mondtam neki, ha gyesre megyek megcsináltatom én is olyanra. Ott volt a párom bátyja is aki ezt hallotta és elmondta a páromnak. A párom mikor hazamentem egyből azzal fogadott, hogy miért mástól kell megtudnia, hogy terhes vagyok. Hiába mondom, hogy nem igaz nem hiszi el.
2014. máj. 24. 13:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Majd el hiszi, ha nem születik meg a kvázi gyermek:-)
2014. máj. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

"Ha egyszer..." - ez elég világosan nem kijelentő mondat.

Írasd be a testvérével egy magyar nyelvtanfolyamra.

2014. máj. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
És még a nők a pletykások és kombinálók :)
2014. máj. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
mondd neki hogy 9 hónap múlva majd úgyis rájössz hogy hülye voltál de akkor cserébe vigyél el valahova vacsorázni :D a tesója meg egy idióta,különben is miért nem kérdezett rá mielőtt elkezdte terjeszteni?
2014. máj. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
a kérdező válaszában nem volt benne a "ha egyszer..", szóval én is úgy érteném, hogy már terhes.
2014. máj. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%

"Hülye", "idióta"!!!


Kik közé keveredtem???

2014. máj. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
most komolyan ezen akadsz ki?:D ezek még minimális szitok szavak ha a párod nem hisz neked a tesója meg bekavar(hisz én alapból nem terjeszteném el,mert arra gondolnék hogy biztos ő akarja elújságolni a nagy hírt),meg alapból előtte rákérdeznék hogy igaz e és ha igen tovább adhatom e:P
2014. máj. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
*nagybátyja. Ez pontosan úgy volt, hogy találkoztak az utcán és megszólalt, hogy "hallom öcskös apa leszel"
2014. máj. 24. 14:17
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
a nagybácsi csak túlságosan örült és nem tudta magában tartani,de a férjed ismerhetne annyira hogy mikor mondasz igazat,de majd egy idő múlva látni fogja hogy nincs pockos ha más nem vegyél egy tesztet...
2014. máj. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%
Pisilj rà egy tesztre, és dugd az orra alà. Majd tégy javaslatot arra nézve, hogy a nagybàcsi hova dugja.
2014. máj. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!