Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek a beágyazódástól esett...

Akinek a beágyazódástól esett a hője az mit érzett akkor?

Figyelt kérdés

Tegnap délután volt egyszer, hogy számomra egy nagyobb mennyiségű krémes folyás, se szag, se semmi...

ma reggel ugye esett a hőm, és szurkált nagyon a hasam, és sokszor éreztem, hogy na most megjött, de szinte száraz vagyok. most sütök-főzök és semmit nem érzek...

szerintetek?

[link]


2010. jan. 5. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:

A hömérséklet leesik egy héttel a tüszörepedés után


A luteális szakasz közepén újra ösztrogéntermelésre kerül a sor, ami a hömérséklet 1-2 napos esését okozza. Az ösztrogén felelös a hüvelyi nyálka termeléséért is, így ebben az idöszakban krémes állagú nyálkát is szoktak tapasztalni. Ez a jelenség ugyan idöben összeesik a beágyazódással, de ezzel nincsen semmilyen összefüggésben. Így sajnos ez alapján nem lehet egy esetleges terhességre következtetni.

[link]

2010. jan. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen köszi szépen, ezt én is olvastam, de azért a tapasztalatokra is kíváncsi vagyok...
2010. jan. 5. 15:02
 3/8 anonim ***** válasza:

A tapasztalatom az, hogy a beágyazódás idejében mindig esett a hőm, akár babás maradtam, akár nem. Ez tehát NEM terhestünet. Nem ezeket a jeleket kellene nézni, mert ahány nő, annyiféle testi tünet, hanem türelmesen kivárni azt az időt, amíg lehet tesztelni.


Első vagyok.

2010. jan. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szia, én igen, éreztem hőleeséskor megjön érzést a méhemnél. de utána vissza is ugrott a hőm. ettől függetlenül még van pár napom mensiig, igy nem tudom, beágyazódás volt-e, vagy mi.
2010. jan. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekm is az volt, mint az előttem levőnek. Én is tudom az elméletet, a két dolg szerintem nem zárja ki egymást.
2010. jan. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor én kivétel vagyok mert nekem ugy néz ki hogy kisbaba lesz a hőmérséklet esésből. [link] 8 hetes kismama
2010. jan. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
maradt a höd vagy visszaugrott feljebb kedves kerdezö?
2010. jan. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

sajnos ma napközben megjött (a villamoson :( )

napközben nem szokott, de ez van... pedig ma is ugyan ott volt 36,7 már három napja... de rendes mensi, normál görcsökkel, szóval tuti nem lehet baba...

2010. jan. 7. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!