Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lennék? (többi lent)

Terhes lennék? (többi lent)

Figyelt kérdés
Barátommal május 31-én voltam,de még akkor beteg voltam utolsó napom volt, és az utána levő két nap is együtt voltunk de akkor nem lehet teherbe esni úgy tudom, és késet egy hetet van rá esély,hogy terhes legyek ?

2014. jún. 28. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Az butaság hogy utána nem lehet. Barátnőm is úgy lett terhes. Ha nem védekeztetek, esély bőven van.
2014. jún. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
remélem nem vagy terhes, ilyen hülyéknek minek gyerek! Áruldd már el nekem, honnan veszed, hogy betegség alatt nem lehet teherbe esni? És hogy utána 2 napig se??!? nagyon remélem kamu vagy!!!
2014. jún. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 ReniAdam ***** válasza:
100%
Sem a betegség, sem a menstruáció nem zárja ki, hogy teherbe ess. Rengeteg tévhit van arról, hogy mensi előtt, alatt, vagy után közvetlenül nem lehet teherbe esni. Nem egy embert ismerek, akik mégis így estek teherbe. A számolgatásos és az "ilyenkor úgy sem eshetek teherbe" című védekezés NEM VÉDEKEZÉS!!! Nincs abban semmi, ha a kérdező így hallotta, mert rengeteg buta ember terjeszti ezeket, de célszerűbb nem a pletykákra hallgatni, hanem inkább utána járni, ahogy most is teszi.
2014. jún. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a beteg voltamnál arra gondolt, hogy akkor volt meg neki. Egyik barátnőm is a menstruációra mindig azt mondja hogy beteg. Furi.


Szerintem tesztelj. Spontán peteérés is van a világon.

2014. jún. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ReniAdam ***** válasza:
Ja, így már értem, hogy mi az hogy "beteg". Igen, érdemes lenne tesztelni, mert látom ez kb 1hónapja történt, Úgyhogy ilyenkor már 100%, hogy kimutatja, de azért ne pánikolj, egyáltalán nem biztos, hogy terhes vagy. Meséld majd el, hogy mi lett a dologból.
2014. jún. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
lehet hogy felfázzás miatt késik ?
2014. jún. 28. 13:15
 7/9 A kérdező kommentje:
mondjuk eddig 6 napot késett volt mikor már késet hetet,úgy ,hogy nem voltam snekivel sem,szerintem ma kipróbálom a vörösbort nem tudom hogy tév hit -e vagy sem de meglehet próbálni .
2014. jún. 28. 13:17
 8/9 ReniAdam ***** válasza:
Van valami hír?
2014. jún. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Van ,felfáztam,kipróbáltam minden hülyeséget,pl a vörösbort az nem segitett, a fahéjat ma próbáltam és rá 4 órára meg is jött,meg az este meleg vizben ázattam magam ! és ma meg is jött mondju,nem folyik most annyi amennyi szokott hanem kevesebb,remélem az is a megfázás miatt van ! :)
2014. júl. 1. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!