Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire valószínű, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire valószínű, hogy terhes lennék?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy állandóan felmerülő kérdés, nem vagyok tini, vállalom a kisbabát, ha esetleg úgy alakul, és azt is tudom, hogy látatlanban senki sem tudja megmondani, csak nem is tudom.... Szóval tegnap nem használtunk folyamatosan gumit a barátommal... nem ment el bennem, és állította hogy nem is ment ki belőle semmi.... de így is bármi lehet, igaz? Oké, igazából ennek a kérdésnek értelme nem sok van, kb előre tudom milyen válaszokat fogok kapni, de azért hátha, na....:)
2014. jan. 11. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, fifti-fifti.

Csinálj majd egy tesztet.

2014. jan. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért a barátodat is kérdezd meg hogy ő is vállalja-e a babát (ha netán te önállóan nem tudnád.).


Másrészt én is ilyen módon dugtam 1 éven át egy csajt (csak elélvezés előtt pár perccel szoktam felhúzni) szex volt sok, baba nulla. De azért ez tényleg nem a legjobb védekezés.

2014. jan. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem. Nem. NEM. NEEEM. NEEEEEEEM!!!!!


https://www.youtube.com/watch?v=1MLry6Cn_D4

2014. jan. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
olyan nincs hogy nem "megy" ki belőle semmi, már szimplán a merevedés közben is egy "síkosító" anyag jön ki a péniszből a könnyebb behatolás érdekében, ami minimális szinten már tartalmazhat ondót. Viszont az 50-50% pontatlan, inkább mondanám 89-11%nak a terhesség hátrányára. Terhességi teszt pedig a 2. hét után pontos.
2014. jan. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!