Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba lesz vagy fránya mensi?

Baba lesz vagy fránya mensi?

Figyelt kérdés

Tudom hogy már kérdeztem néhány részletet, de megkérdezném így az összhatást hogy mit gondoltok. 25 napon vagyok. egnap délután csináltam kiváncsiságból ovu tesztet, mert olyan erős krémes folyásom volt hogy szinte tutira vettem hogy összejött. Ez negatív volt. Utánaolvastam hogy ilyenkor ha orákelnek használom első pisiből kell. Így csináltam ugyanazzal a fajtával reggel is. Akkor halvány kétcsíkos lett.

Azóta ez a folyás elmúlt inkább nedves érzésem van, de ha kitörlöm magam akkor száraznak tűnök,nem úgy mint mensi előtt akkor csúszika papír a vizes folyástól(elnézést a részletekért).

Ma csináltam egy lilly tesztet teljesen negatív volt.

Szerintetek. Tudom hogy nem kéne ennyire görcsölni, de már lassan egy éve nem jön a baba. És most olyan jó volt az időzítés.


2008. aug. 1. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha 28 napos a ciklusod, akkor 3 nap múlva már a terhességi teszt is kimutatja, hogy sikerült-e a baba. Addig pedig ne stresszeld magad, mert ezekből a tünetekből kiindulva még baba és menzi is lehet.

Az ovu tesztet nem csak egy alkalommal szoktak orákelként használni, ugyanis a több napig végzett teszteken a teszt csík sötétedése jelzi a babát.Legalábbis én ezt olvastam.

Remélem, hogy babás vagy, de ezt a három napot muszáj kibírni ahhoz, hogy vagy + teszted legyen, vagy megjöjjön a nem várt.

2008. aug. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is használtam orákelnek az ovu tesztet. Reggeli vizeletből a nem várt mensi előtt 2 nappal pozitiv lett igaz nagyon halványan. Nekem 26 naposak a ciklusaim és a 28 napon terhességi teszt is igazolta, hogy sikerült terhes lennem. Remélem Nektek is sikerült. Majd irj kommentet.
2008. aug. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is varj par napot es tesztelj ujra...ha nem mutatja ki az sem baj lehet keves a hcg a szervezetedben...ha nem jon meg az mar 1 naggyon jo jel...nekem az elmaradt mensi utan 1 hettel lett csak pozitiv a terhessegi teszt viszont elotte az lh joslo tesztek mind negativak voltak.

Fel a fejjel!

Sok sikert!

21 hetes pocaoks

2008. aug. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Mindegyikőtöknek jó egészséget és örömet a picihez.
2008. aug. 1. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!