Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes és mikor...

Lehetek terhes és mikor érdemes tesztet csinálni, ha bevettem Escapelle tablettát?

Figyelt kérdés
jan. 1-2-án lefeküdtem barátommal (ami mellesleg az első volt mindkettőnknek) 2-án vettem be Escapelle-t (amit elég furcsa de vény nélkül simán kiadtak gyógyszertárban..) rosszul voltam tőle, tegnap vérzett orrom, torkom de nem jött meg (igaz h a leírás szerint nem is kell) minden mellékhatás kijött, de mindketten náthásak vagyunk lehet azért...ma akartam venni tesztet de olvastam h még korai meg csak 2 hét múlva jönne meg és elgondolkodtam h a baba ha lenne tuti nem lenne egészséges :S :( mit tanácsoltok? mit tegyek/ünk?
2010. jan. 5. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Most csak várjatok. Ennyit lehetett tenni.
2010. jan. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A baba egészségre sem a nátha, sem az Escapelle nem hat. ha megmarad, akkor ezekltől nem lesz baja.


Az aktus után két- illetve három hétre tesztelj egyet-egyet. Két hét múlva már kimutathatja, ha van, de csak három hét múlva lehetsz biztos abban, hogy nincs baba. Kívánom a legjobbakat!

2010. jan. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) am még aznap elvégeztem tesztet mikor írtam de persze h negatív lett xD majd akkor jövő héten ^^ de megnyugtat h nem lesz beteg :D rájöttem h babát akarok :D
2010. jan. 7. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!