Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitivat teszteltel es megis...

Pozitivat teszteltel es megis jott?

Figyelt kérdés
Jartatok igy, hany nappal a pozitiv teszt utan jott meg?

2014. jún. 26. 06:21
 1/7 F.B.I. ***** válasza:
Szia! mikor tesztelték pozitívat? mikor jött meg a menszesz? Én szerintem mindenképpen tesztel még egyet, ha az is pozitív fordulj nőgyógyászhoz!
2014. jún. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom megmondani, hogy teszt után hány nappal jött meg(talán 2-3 nap), de én valóban terhes voltam, csak nem maradt meg a babám. Pont 5 hetes voltam amikor elkezdtem vérezni, aznap délutánra volt időpontom a dokihoz, ő megnézett, mondta hogy valóban volt baba, de annyira erős volt már a vérzés, hogy már "mindegy volt".
2014. jún. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A barnázás/enyhe vérzés még belefér.

Ha erős a vérzés (mint egy normális menzesz), esetleg még görcsöl is (nem mindenkinek) akkor jó eséllyel elment a baba.


Utána érdemes dokival megnézetni, hogy rendesen kiürült-e.

Ha vetélés lesz belőle, akkor ne bánkódj, az ilyen korai vetéléseknek a többsége genetikai rendellenesség miatt ér véget, úgyhogy ez jobb is így.

2014. jún. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2014. jún. 26. 10:11
 5/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..



itt az én kérdésem...ebbe minden benne van...rakás szarok ezek a tesztek..

2014. jún. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Nem feltétlenül a tesztek hibásak, sajnos ilyenkor általában vetélés van a dologban. Ezért is nem érdemes túl korán tesztelni:(

Egyébként sajnálom, ami Veled történt, szerintem keress egy másik orvost, mert lehet, hogy kicsit jobban ki kellene vizsgálni...

2014. jún. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

másolok akkor neked valamit :)


Téves eredmény születhet, ha más okból,nem terhesség miatt magasabb a HCG szintje: -Daganat

-ikerterhesség

-bizonyos esetben petefészek vagy egyéb rák esetben

-VÉR VAGY FEHÉRJE A VIZELETBEN

-és bizonyos gyógyszerek is megzavarhatják az eredményt.


nekem a vizeletembe volt sok fehérje ( ezt háziorvos mondta vér és vizelet eredmény alapján)


a vért pedig a nőgyógyászom! hogy akkor már volt vér a vizeletbe mert utána meg is jött időre!

2014. jún. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!