Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van e esély így a babára?...

Van e esély így a babára? (többi lent)

Figyelt kérdés

Párommal az utolsó két alkalommal ugy voltunk együtt, hogy ő nem élvezett el. Arról fogalmam sincs hogy előváladéka volt e. Ez a 28 napos ciklusom 15-dik, 22-dik napján volt. Előtte a ciklus 10-dik napján voltunk együtt mikor el is élvezett.

Ovuláció papírforma szerint 14-dik napon volt(lehetett), viszont nem volt akkor épp erre utaló tünetem, a tojásfehérje szerű folyás mindig(szóval a 15, és 22-dik napon is) az együttlétek után volt jellemző kb. 1 napig :O

Lehet így remélni a babát? (szeretnénk!)



2014. jún. 25. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha szeretnétek babát akkor miért nem élvezett el? Anélkül nem megy.A 10. napi messze van a peteéréstől.
2014. jún. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Már bocsi, de ha szeretnétek babát, akkor a férjed mért nem ment el benned ez utóbbi 2 alkalommal is?:O

A 10.napiból elég kevés eséllyel indultok.

2014. jún. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Na ezt jól leírtuk egyszerre.:D
2014. jún. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A kérdés persze jogos. Le is írom. Szóval az elejétől fogva vannak gondok ezzel a dologgal, vagyis hogy ő elélvezzen. Előtte még sosem találkoztam ilyen férfival, akinek ez lett volna a gondja. De elmondása szerint nem is volt idáig ezzel problémája. 2 éve volt kapcsolat nélkül, mielőtt összejöttünk. Szóval nem tudom. Akkor mikor együtt voltunk, technikai okokra hivatkozott (pisilésre) aztán pedig fizikailag nem bírta. Sajna a pozíciók se variálhatók, mert csak akkor sikerül neki ha ő van felül..... folytathatnám még.... de nem is ez volt a kérdés. Szóval tudna nekem valaki valami irányadót írni! köszönöm a válaszokat előre is!
2014. jún. 25. 14:12
 5/9 anonim ***** válasza:

Esély van csak kicsi. A spermák nagyritkán elélnek 4-5 napot is de sajna a biztos az 1-2 napos élettartam, ezért mondják hogy nem árt kétnaponta szeretkezni ha babát akartok.

A párodnak nem ártana kivizsgáltatnia magát, akár fizikailag akár lelkileg mert ez így nem nagyon oké hogy nem tud elmenni. Mindenesetre nem szabad stresszelni egy pasit, az enyémnek akkor ment a legnehezebben amikor közöltem hogy ovum van, jó lenne összebújni. Csak lazán próbálkozzatok, hátha akkor kicsit elengedi magát.

2014. jún. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia 1 válaszoló vagyok.Bocsánat a visszakérdezésért, azt hittem szándékos volt az önmegtartóztatás.Lehet hogy durva amit írok, de ha Téged nem zavar akkor peteéréskor és környékén nézzetek valami felnőtt filmet, esetleg valami kellék félèvel hátha sikerül a dolog és ha szerencsétek van akkor összejön.Nincs más ötletem, de persze az orvos lenne a legjobb megoldás mert biztos van rá segítség.
2014. jún. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó két választ! orvoshoz nem szeretnénk még fordulni.... bízom benne, hogy a nélkül is megoldható probléma ez!(mert ha nem fáradt, és nem gyakran, mondjuk hetente 1szer vagyunk együtt akkor megy neki) A másik válaszolónak nem stresszeltettem be, mert nem is esett szó róla, hogy most lennék termékeny fázisban.... egyébként se az az ideges fajta :)
2014. jún. 25. 14:37
 8/9 A kérdező kommentje:

Ja, és 6-os válaszoló, hát megpróbáljuk úgy is. Nem szoktunk ilyet tenni.... még eszembe jutott valamilyen felnőtt társas játék :O hátha....

köszönöm még egyszer! és semmi gond, h mást gondoltál!

2014. jún. 25. 14:39
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem így most nem olyan sok az esély rá..

próbáljatok azért legalább célzottan együtt lenni, akár használj ovu tesztet.

a párodnak lehet prosztata- vagy más urológiai problémája van, esetleg pszichés neki is jobb lenne ettől megszabadulni, ha lehet. oldottabb lenne az együttlétetek is. Gondoljátok meg azért az orvoshoz menést.

nekem volt orgazmusproblémám és igaz nekem nőként nem fő szempont a gyermekáldás szempontjából de én is kezeltettem magam. nem szégyen ez.

Őszintén kívánom, hogy mihamarabb megfoganjon a kisbabátok!

2014. jún. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!