Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még esély a babára?...

Van még esély a babára? (többi lent! )

Figyelt kérdés
9-dik napon csináltam tesztet. Negatív lett, de folyamatosan szúr a hasam, de a melleim nem feszülnek. Ez nem jó jel?
2014. máj. 20. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
9. napon persze hogy negatív :D szerintem csak nagyon ritka esetben mutatja ki a babát. Az jó jel, ha szúr.
2014. máj. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd a kimaradt mensi után tesztelj, az a biztos, addig foglald el magad valami mással.
2014. máj. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

igen, ilyenkor várni a legrosszabb, és az ember igyekszik magán terhességi tüneteket felfedezni. Az a nő vesse rád az első követ, aki akart már nagyon babát, és nem jött (könnyen) össze.


Várj még egy hetet, és ahogy előttem is írták, foglald le magad valami mással. Drukk!

2014. máj. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

"Az a nő vesse rád az első követ, aki akart már nagyon babát, és nem jött (könnyen) össze."


He? Várok, még nem jön, mégse bolondulok meg, hogy azelőtt teszteljek, amikor még teljesen lehetetlen, hogy pozitív legyen!

2014. máj. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

Azért 9. dpo-n tesztelni már túlzás? Egyre nagyobb itt a verseny a korán tesztelők között. Én ezt egyszerűen nem értem. Mégis mit vársz a 9. naptól? A beágyazódás is még most történhet. van még esély a babára? Persze, hogy van! Hol olvastad azt, hogy ha a 9. napon negatív, akkor már TUTI nem lehetsz terhes? Ha jól tudom még a legérzékenyebb teszttel is csak 10. napon lehet tesztelni és az se ad biztosan pozitívat még ha terhes is az ilető. Könyörgöm, fogjátok már ezt fel!

És én értem, hogy az ember babára vágyik, de ez már túlzás. Én is vártam egy évet a babára, tehát tudom milyen ez. Mégse akartam tesztelni sose, csak amikor kimaradt a menzim. A tüneteket se néztem, és nem akartam minden testi jelet terhességi tünetnek látni. No, bele se zakkantam a korán tesztelésbe...

2014. máj. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

#4 bámulatos vagy és csodálatraméltó! Végre valami példát mutat a sikertelenül próbálkozó nőknek!

Ahh mondd, hol voltál eddig? A világnak oly' nagy szüksége lett volna rád!

2014. máj. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad milyen 9.-ik nap!!! 9 napja késik?
2014. máj. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
9 napja volt az aktus
2014. máj. 21. 09:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem értem miért is teszteltél... Ha azért mert nem sajnálod akkor oké, de ne csodálkozz rajta, hogy negatív.
2014. máj. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet lepontozni, de ez már nevetséges. Legközelebb már szex közben tesztelj!

A 10-es teszttel is leghamarabb aktus utáni 10. napon lehet tesztelni, és az se biztos eredmény ám, ettől nincs érzékenyebb teszt. Tájékozódni kéne kicsit erről. És akkor még azt kérdezed, hogy van-e még esély??? Istenem...

2014. máj. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!