Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet esély még a babára?

Lehet esély még a babára?

Figyelt kérdés
Április 5 kén volt menstruációm első napja.Utána nagyon rosszul éreztem magam hányinger fájt a hasam alatt is STB.TESZETLTEM áPRILIS 25 KÉN ÉS NEGATIV LETT :( .,és Április 29 kén megjött de csak barnás .de ugyan ugy meg van a hányinger továbbra is mikor teszteljek újra
2014. máj. 2. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Pl ma :)
2014. máj. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha az ápr. 29-i barnázás a beágyazódási vérzés volt akkor hétfőn már 100%, hogy biztosat mutat a teszt és pozi lesz, ha tényleg terhes vagy.
2014. máj. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
remélem az
2014. máj. 2. 17:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvárt előtt 2 nappal volt barnázásom 2 napig (ez volt a beágyazódási vérzés), a teszt viszont csak a nemvárt utáni 4. napon lett halvány negatív. Szóval van még esély a babára. Majd írd meg mi lett a teszt eredménye. :)
2014. máj. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ok majd megirom
2014. máj. 2. 20:10
 6/8 A kérdező kommentje:
Negatív lett :(
2014. máj. 4. 12:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de ha nem jön meg 2-3 nap múlva újra érdemes tesztelni. Kitartás!
2014. máj. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem értem elmúlt már 2 napja a ciklusom és még az is csak barnás volt ,a teszt pedig negativ :( teszteljek újra? vagy lehet azért nem mutatja ki mert nem reggeli vizeletből csináltam ?teszt neve: BENU
2014. máj. 5. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!