Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan segíthetném elő a...

Hogyan segíthetném elő a teherbeesést?

Figyelt kérdés

Elevitet már két hónapja szedek, de kellene még valami, ami segíthet. A férjem is szedne vitamint, ha tudnánk, hogy mi a jó.

Nagyon szeretnénk már babát, sajnos eddig hiába próbálkoztunk.


Köszönöm a segítséget.


2010. jan. 4. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
C+E-vitamin, folsav.
2010. jan. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A vitaminnal nem fogod segíteni a teherbeesést, max a megtartását, meg jobban biztosítod, hogy egészséges legyen. Mióta próbálkoztok, és eddig mit próbáltál? Peteérés figyelése hőmérővel, ovulációs teszttel, ilyesmit csináltatok? Ezek azért szerintem sokkal hatásosabbak, mint az, hogy a férfi milyen vitamint szed. Ha meg a férfivel van gond, nem nem elég életképesek a katonák, akkor azon meg a vitamin szintén nem segít, csak orvos.

Persze nem árt a vitamin, de csodát ne várjatok tőle.

2010. jan. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

eddig hőmérőztem és most is fogok

két hónapja próbálkozunk

de már nagyon vágyunk rá


köszi

2010. jan. 4. 19:29
 4/9 A kérdező kommentje:
Még valaki?
2010. jan. 4. 20:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Kétnaponta legalább egy kiadós szeretkezés, lehetőleg legyen orgazmusod is, nekünk elég gyorsan bejött :)) 11 hetes kismama
2010. jan. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:)
2010. jan. 4. 22:13
 7/9 anonim ***** válasza:

Neked Cetebe c vitamin kapszula

Párodnak Ferulant kapszula

mindkettőből napi 1X

de párod is szedheti a C vitamint jót tesz a spermiumoknak,mert cukor van benne a cukor pedíg a spermiumok vivőanyaga.

Ferulant patikában kapható recept nélkül 9000 ft egy havi adag.

2010. jan. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi
2010. jan. 5. 20:48
 9/9 anonim ***** válasza:
A tuti recept, nekünk ezzel elsöre sikerült: ittam a teákat, cickafark és palástfű minden nap 1 csészével, és a párommal pedig mindketten ettük a líciumot. (bioboltban kapható csak, 700 forint) Rengeteg benne a C-vitamin és megtízszerezi a spermaszámot. Ezenkívül folsavat szedtem. Ennyi. Elsőre sikerült. :) Sok sikert!
2010. jan. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!