Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyenkor most mi van? 25....

Ilyenkor most mi van? 25. napon vagyok.

Figyelt kérdés

Ma léptem a 25. napba. Szóval kb 2-3 napom van vissza a mensiig. A hőm 36,9. Ma reggel a macskám szórakozott reggel és kb. 10 perc alatt 3 szor rohantam ki az ágyból beszélni a kobakjával. Gondoltam ha még egyszer ki kell rohannom megmérem a hőmet. Így lett ma 36,8. Még volt egy órám a rendes kelésemig és sikerült jó mélyen visszaaludnom. A szokott időben újra megmértem. 37,0 volt. Most melyik az igaz. Értitek a dilemmám. Ha az első akkor jön a menzesz előtti hőleesés, ha a második még van reményem. Megőrülök míg kivárom a holnap reggelt.

2 napja csináltam egy maradék kiváncsi ovu tesztet délután. Halvány 2 csíkos volt. Teljesen belelkesültem, hogy tán 8 hónap után végre valami jó jel. Vettem még ovu tesztet(ha megjön is jó lesz), de másmilyet mint szoktam. Azzal tegnap délután negatív volt, de ma első pisiből megint halvány 2 csík. Terhes tesztet nem merek még mert tuti negatív.A nyákom tegnap nagyon sok krémes fehér volt, ilyet még nem láttam magamon. Ha nem krémes akkor meg inkább nedves, de nincs folyás érzésem mint mensi előtt.

Szerintetek? Életem leghosszabb 3 napja ez.


2008. aug. 1. 08:16
 1/5 anonim válasza:

clearblue-val tesztelj!

valami jel van még ami a terhességre utal?

drukkolok nagyon,de ha negativat tesztelsz és nem jön meg tesztelj mégegyet!

2008. aug. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy tudom a hőmérés csak min. 5 óra alvás után mutat reális értéket! De, mivel az első mérés előtt felkeltél, azalatt leeshetett a hőd, így mértél kevesebbet. Így nem reális az eredmény. Én is jártam már így, és amikor felálltam, utána már 1 fokkal kevesebbet mértem, mint azelőtt, és azután. Szóval a 36.8-at ne tekintsd mért eredménynek! Egyébként a többi reggelen mennyi szokott lenni?

Én most nem tapasztalatból próbálok okosat írni, hanem azokból, amit itt olvastam. Én úgy tudom, a krémes fehér folyás jó jel! Főleg a mensi előtt! Akkor már általában átmegy barnásba.... azután jön a nemvárt. Mint nekem... Meg az ovu teszt is 2 csíkos? szerintem amikor aktuális lenne a mensid csinálj tesztet, de ha negatív, akkor sincs minden veszve! 1 hét múlva újabb teszt, aztán doki! Sok sikert! És egy szép pocaklakót!

Egy még nem kismama

2008. aug. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm. Tudom hogy túlreagálom, de 8 hónap után talán már azt is lehet.Tüneteim vannak, de minden ciklusban voltak tüneteim és félek hogy ezek fele pszichés. Eresebbnek látom a mellem.2 napja a reggeli első kávémat csak nyögve nyelősen tudom meginni.az elmúlt napokban 36,9 volt a hőm. A hasam is fájt és néha a hüvelyembe is éreztem mintha összeszedtem volna valamit furán "csípett". de persze semmi baci meg ilyenek. A folyásom se kellemetlen.


Nagyon drukkolok nektek is..

2008. aug. 1. 08:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Sikerült??
2008. szept. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom elolvasod-e még. nem sikerült. Endometriózisom van. Kiderült. nemrég operáltak valószínű azért nem tudott soha beágyazódni rendesena picim..:(

És valószínű csak lombikos lehetek.

Remélem Te azóta babás vagy...

2009. jan. 9. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!