Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha megugrik a hő, akkor már...

Ha megugrik a hő, akkor már túl vagyok a Pé-n? Ilyenkor, pont az előtte lévő napon volt a peteérés?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 07:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Peteérés a menszesz első napjától kezdve folyamatosan van, a pete kb két hétig egyfolytában érik a tüszőben...


Amiről te beszélsz, az a tüszőrepedés napja, és az a megugró hő napján van rendszerint, nem előtte. Ezen a napon még nagyon esélyes a babáért szeretkezni. Hajrá!

2010. júl. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

húúú,nagyon köszi!!!

hétfőn+kedden mutatott + az ovuteszt,de csak hétfőn tudtunk együtt lenni(bár olyan későn,h az már kedd volt) és ma reggelre ugrott meg a hőm,azt hittem már teljesen lekéstük.

a bal petefészkem,finoman szurkálgat:)

2010. júl. 8. 07:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Dehogy késtétek le, pont elébe céloztatok, nagyon jó az időzítés. :-)
2010. júl. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én meg úgy tudom hogy repi előtt kicsit leesik a hő, majd utána hirtelen fel tüszőrepedés után és úgy is marad.

Itt pontosabban utánanézhetsz:

www.babatervezok.otthona.net

2010. júl. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!