Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora eltérés lehet a...

Mekkora eltérés lehet a szájban való mérés és a hónalji között?

Figyelt kérdés

[link]


December 27-től mérem szájban. És ma kellett volna megjönnie, de még semmi. (de mi még védekezünk megszakításos módszerrel) Szerintetek vegyek tesztet vagy nincs értelme? Egyáltalán volt peteérésem?


2010. jan. 4. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! TEljesen mindegy, hogy hónaljban vagy szájban méred, csak a mérési eredményeket egy azon helyen levő mérésnél hasonlítsd össze, mert fél fok eltérés is lehet a kettő között, egyénfüggő. Ha megszakítással védekeztek, lehetsz terhes, ezt szerintem te is tudod, mert ez az egyik legkevésbé hatékony védekezési forma. Szerintem késés után pár nappal érdemes már tesztelni.
2010. jan. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Most csináltam tesztet, negatív lett. Akkor valószínűleg a napokban le fog esni a hőm...
2010. jan. 4. 14:47
 3/4 anonim ***** válasza:

szia! szerintem azért ha nem jön meg pár napon belül, egy reggeli első pisiből csinálj tesztet!

igen volt ovud, mert felment a hőd, egyébként ha mérni szeretnéd és nem hüvelyben akkor inkább szájban mindig ugyan azon az oldalon!

azt mondják a mérés csak testnyílásban ad valós eredményt

2010. jan. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Már szájban mérem mindig. Még várok pár napot és ha nem jön meg reggeli vizeletből is csinálok tesztet, de ez a teszt amit ma csináltam már csak mutatott volna valamit...
2010. jan. 4. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!