Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki eshet úgy teherbe,...

Valaki eshet úgy teherbe, hogy még van egy kis mensije? Nem mindjárt marad el, csak a mennyisége csökkent?

Figyelt kérdés
Már többször feltettem ezt a kérdést. SZERETNÉM, HA ÍRNA OLYAN AKI ÍGY LETT TERHES! Mennyire gyakori ez? A múltkor alig kaptam választ.... Aki magára ísmer, írja meg légyszi, hogy mikor derült ki a terhessége! A teszt mikor mutatta ki???? Előre is köszönöm!
2008. júl. 31. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt kérdezed ,hogy a vérzés ideje alatt lehet e valaki terhes?Szerintem nem.De ha zat kérdezed hogy megjött ,kevés vérzéssel,és ez jelentheti e?Ez igen .Nekem az elsö terhességemnél még nem tudtam,hogy az vagyok,kevés volt a vérzés.Kövtekező hónapban pedig már gratulált a doki!Akkor már 6 hetes voltam.
2008. júl. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%

igen, halotam már olyanról is ,hogy végig volt mensije!

Teszt már ki mutatja a 2 -3 hetes terheséget.

Szerintem érdemes megnézni, ha ugy érved!

Man79

2008. júl. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, úgy értem, hogy terhes lett, de még volt mensije egy darabig.

Holnap megyek a dokihoz, már nagyon kíváncsi vagyok, mit mond! De nem élem bele magam, sőt... Úgy állok hozzá, hogy nincs baba. Csak az a helyzet, hogy vannak tüneteim. Nem tudom.

2008. júl. 31. 22:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Én ugyan ebbe a cipőbe járok. Akkor ezért szorít ennyire! :)Van egy kérdés a te kérdésed felett, azt én írtam. Légyszi, írd meg, mit mondott a doki, mert én csak hétfőn megyek, és addig még megfeszülök. Remélem babás vagy, mert azt hiszem, aki erre az oldalra ír, azok a nők már mind megértek az anyaságra.

2008. aug. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Annyira örülök, hogy "ugyanaz a cipőnk" !!! :) Végre ír olyan is, aki átéli azt, amit én! Ma megyek a dokihoz du. 3-ra. Este megírom ide a fejleményeket!
2008. aug. 1. 08:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Oké, nagyon várom az eredményedet! És remélem boldogan fogod újságolni, hogy babás vagy! Legalább neked legyen egy jó napod! :)
2008. aug. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!