Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valakinek ilyen tapasztalata?

Van valakinek ilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés

Novemberben teljesen kimaradt, 2 teszt is negatív volt.Elmentem orvoshoz, ott csináltak uh-ot, és azt mondta az orvos, hogy minden rendben és várjam a következő vérzést.

Most dec30-án kellett volna megjönnie, de megint semmi,csupán vagy 2 nap volt hogy egyszer pisilés után mintha kicsi barnás váladék lett volna a papíron, de tényleg csak picike.Holnap megyek orvoshoz, és előtte tesztelek, mert eddig nem mertem.


2010. jan. 3. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valami más problémád van. Hormonok? Írd meg, mi volt az orvosnál!
2010. jan. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az orvos megint elküldött uh-ra, amin természetesen minden rendben volt.Szóval nem értem...minden esetre kaptam egy gyógyszert amit 5 napig szedtem, és szombaton hagytam abba, és ma úgy néz ki meg is jött.
2010. jan. 12. 20:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát azért ez furcsa. Valami csak akadályozza, hogy rendesen megjöjjön gyógyszer nélkül. Bár tudom, hogy ha az orvosok nem találnak semmit, akkor hiába minden. Mi nem tudunk ellene tenni, csak ott a kérdőjel, hogy akkor miért van ez így. Én is több dologgal is vagyok így, de az orvosokkal nem érdemes vitatkozni:(
2010. jan. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy reagáltál.Igazad van....tényleg nem érdemes vitatkozni, mert hát nem mindegy hogy milyen a viszony az orvos és beteg között.
2010. jan. 14. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!