Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek már volt több vetélése,...

Akinek már volt több vetélése, mesélne nekem, azóta hol tart?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem két vetélésem volt mindkettő 12. hét előtt.

Most ott tartunk, hogy két hét múlva lesz 1 éves a kisfiam aki természetes úton fogant.

2010. jan. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1 spontán vetélésem volt 2008 tavaszán. Most 3 hónapos a kislányom.
2010. jan. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szia! Két kisbabát veszítettem el, elsőt a terhesség 27. hetében a másodikat 23. héten. Azóta van egy 10 éves kisfiam. Közben elváltam és a mostani férjemmel most szeretnénk kisbabát. Nehezen tudtam feldolgozni a két vetélést, de mindig ott lebegett előttem, hogy lesz kisbabán, nem is egy.
2010. jan. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is kétszer veszítettem el picit, mindkettőt a 7. héten. Kiderült, hogy túl magas a tesztoszteron szintem, majd később a PCO-m. Még kezelésnél tartunk, babánk még nincs. Miért kérdezed? Mesélj te is, talán jót tenne..
2010. jan. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is két vetélésem volt, az első 10 hetesen a második 6 hetesen. Most 32 hetes babás vagyok.
2010. jan. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Gratulálok azoknak,akiknek összejött,akik pedig próbálkoznak,nekik kitartás!

Nekem 2x ment már el babám,mindegyik az elején,5hetes kora körül és mindegyik az orvosok nem törődöttsége miatt.

Most túl vagyok egy egészségügyi kaparáson és reménykedem,hogy hamarosan végre nekünk is lehet babánk!

2010. jan. 4. 09:35
 7/8 anonim ***** válasza:
fúú! Nagyon sajnálom ami veled történt.nekm egyszer volt missed abom 2 hónapja és nekem is az orvos hülyesége végett én egy kicsit bevéreztem ami másnap reggelre elmúlt,csak sárgetest hormont kellett volna kapnom,de az orvosom még is kikapart amit ráadásul még el is rontott.kórházról kórházra orvosról orvosra jártunk a párommal.borzasztóak ezek a dolgok.azt mondta a doki 3 hónap szünetet tartsunk mi most 2 hónap után próbálkozunk én bizom benne hogy sikerül és hogy nem lesz megint ugyan ez a vége,mert abba én is beleörülnék.fel a fejjel bár tudom hogy nehéz.nekem csak egy vetélésem volt remélem több nem is lesz.Neked biztos nehezebb nekem azt mondta az orvosom hogy próbáljam magam elfoglalni és nem rá gondolni.hogy gondoljak arra hogy jobb volt igy minthogy lehet beteg gyerekem lett volna egy életre.
2010. jan. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2 vetélésem volt a 11. és 8. héten a 3. terhességemet is vérzéssel kezdtem és egy új orvossal,lassan 9 hónapos a lányom.
2010. jan. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!