Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jó a Kaáli intézet?

Jó a Kaáli intézet?

Figyelt kérdés
2008. júl. 31. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó. A Győri intézetben mindenért fizetni kell, mert nem OEP által finanszírozott. A tapolcaiben minden ingyenes. A szolgáltatások minősége azonban sztem mindenütt jó. Én csak ezt a kettőt ismerem, sajnos személyesen :(

Vagy mire vagy kíváncsi pontosabban?

2008. júl. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Először is köszi a választ!

Két éve, hogy nem szedek gyógyszert, mégsem estem teherbe.

Most úgy határoztam, nem várok tovább és kérek időpontot tőlük. Tulajdonképpen mindenre kíváncsi vagyok. Legfőbbképpen arra, hogy ők mennyire rugalmasak, mennyi ideig váratnak majd a kezeléssel, amitől végre anyuka lehetek?

2008. júl. 31. 19:34
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A Tapolcairól több a tapasztalatom. Szerintem elég gyorsan mennek a dolgok. Neked vérvétel,több alkalommal, a mensi meghatározott napjain, nőgyógy. vizsg.,nekem volt petevez. átjárhatóság, kenetvételből rengeteg dolgot néznek (toxopl., mycoplasma, herpes stb, stb.

A párodnál szintén vérvétel, andrológiai vizsg., spermavizsgálat.

Ha minden eredmény megvan, akkor van egy összesítés, ahol elmondják mi a probléma, van e egyáltalán, ha van, mi a megoldás. Sztem. kb. 2 hónap ez a része a dolognak. Mi most itt tartunk.

Egyik ismerősömnél aki szintén idejár nem találtak semmit, mindketten egészségesek és az előző kapcsolataikból már van gyermek. Azt mondták nekik, h ettől függetlenül csinálhatnak egy beültetést.

Én mielőtt a Kaáliba mentem, volt Clostis kúrám.(a nőgyógyászom csinálta)de 5 hónap után sem történt semmi, így ő javasolta Kaálit!

2 év már hosszú idő, lépjetek vmit! Sok sikert, remélem tudtam segíteni!

2008. aug. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon sokat segítettél!!
2008. aug. 1. 20:31
 5/6 anonim ***** válasza:
remélem azóta már van baba:)))
2010. ápr. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én válaszoltam a kérdésre anno :)

Nálunk már azóta sikerült hála az égnek a baba, éppen ma ünnepeltük az első szülinapját. Végül spontán jött össze 3 év várakozás, kínlódás stb. után.

Remélem a kérdező is hasonlóan jó hírekkel tud szolgálni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. ápr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!