Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez most mi lehet? 26-32...

Ez most mi lehet? 26-32 naposak a ciklusaim, ma 21. nap vérzek picit.

Figyelt kérdés
Midig barnázgatok menszi előtt, de ez most piros, de 1 tisztasági betét elég volt egész nap. Elég esélytelen a baba, mert 6 és 18nap tudtunk csak együtt lenni, 11-14 nap között szokott pém lenni. Elképzelhető, hogy kivártak a spermiumok ennyi időt, és beágyazódásos vérzésem lenne?
2010. jan. 3. 17:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha a 6-ik napot vesszük alapul,akkor azóta eltelt már 15 nap,ilyenkor már megtörtént volna abeágyazódás,és a tszt is kimutatta volna,de ennek nagyon kicsi az esélye a teherbe esésedhez.

Ha meg a 18-ik napot számolom,ahhoz még csak 4 nap telt el,akkor viszont meg túl kevés a beágyazódási idő.

Szerintem ha beágyazódás lenne,akkor kivonnék a mostani 21-ik napodból mondjuk 10 napot,akor a 11-ik napodon volt pé-d,de nem hinném,hogy 5 napig elélnek a spermiumok.Ha mégis elélnek annyit,akkor lehetséges a terhesség.

Másik számításom szerint --ahogy én tudom--7-10 nap a beágyazódás,de ha 12 napot vonok ki,akkor nagyobb esélyed van.(Hallottam már olyat is,hogy 12 nap is lehet a beágyazódás).Kérdés:Volt -e akkor pé-d.

2010. jan. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!