Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, hogy terhes valaki,...

Van olyan, hogy terhes valaki, de a teszt nem mutatja ki?

Figyelt kérdés
4 tesztet csináltam, de mind a 4 nagítv. Viszont hányingerem van minden evés után. De amúgy nem, csak ha eszek,azután. Nem jön meg 1 hete. Tudom,menni fogok orvoshoz, de csak jöv.hét csütörtökre kaptam időpontot, addig pedig hátha tudna valaki segíteni. Úgy érzem a mellem is nőtt, de lehet,hogy csak bemesélem magamnak.de a hányingert az érzem,már lassan 2 hete... A 4 tesztet, 4 különböző napon csináltam, egyett reggel, a többit délután tájban. A tesztet a vaterán vettem,mellékelek róla képet, hogy néz ki. [link]
2010. jan. 3. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, milyen tesztek vannak, de egyrészt reggeli első vizeletből kellene csinálni (olyankor a legmagasabb a hormon koncentrációja), másrészt az egy hét éppen határeset, szóval lehet, h még nincs elég HCG hormon a szervezetedben.
2010. jan. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mikor csináltad a tesztet? Hány napos késésnél? Mindig reggeli elsőből csináld, mert akkor van a legnagyobb mennyiségű HCG a szervezetetben. Lehet, hogy baba van csak még kevés a HCg-d, ráadásul délutániból csináltad, amikor már fel is hígult.
2010. jan. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
3 napos késésnél. Minden nap egyett! és most vagyok a 7.-nél
2010. jan. 3. 17:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Én lombikos vagyok, beülti után 2 héttel csináltam tesztet ami negatív lett, másnap a doki közölte sikeres volt a beülti, most 6 hetes vagyok :) Szóval a teszt nem mindig mutatja ki persze az sem mindegy milyen érzékenységűt vettél és tényleg a legjobb az reggeli első vizeletből csinálni.
2010. jan. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha félidőben volt peteérésed, akkor ha terhes vagy, már ki kéne mutatnia, hacsak nem rossz a teszt (na de 4?). Vegyél egy másik fajta tesztet a gyógyszertárban és csináld meg. Hallottunk már olyat hogy csak sokára mutatta ki a teszt a babát, de azért ez elég ritka.
2010. jan. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki más teszttel.Legalább egy 10-es erősségűvel.A gyógyszertárban meg tudják mondani,melyik a legjobb.Ha máskor nem szokott késni a mensid,vagy nem rendszertelen,akkor van esélyed a babára.Amúgy az egyik barátnőmnek is csak 6 hetesen mutatta ki a teszt.Drukkolok neked.Majd írd meg,mi lett az eredmény.
2010. jan. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De ezis 10-es erősségű... :(
2010. jan. 3. 17:34
 8/9 anonim válasza:
Nekem a teszt nem mutatta ki még a laborba leadott reggeli első sem.Lehet,hogy hihetetlen én sem hinném ha nem a saját bőrömön tapasztalom még a vérvétel sem.Hormonvizsgálatra küldtek minden terhességi jel megvolt aztán 12.héten kimutatható lett.Ha szeretnéd a terhességet szívből drukkolok neked.
2010. jan. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2010. jan. 3. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!