Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció lesz, vagy terhesség?

Menstruáció lesz, vagy terhesség?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy nem láttok belém és nem vagytok jósnők sem,de talán tapasztaltabbak vagytok nálam!

Jövő hét pénteken kell hogy megbetegedjek,de nagyon félek hogy babás vagyok.

Tüneteim:

-37 körüli hőm.,reggel 36.6,36.8

-kb.1hete fáj a hasam alja,ami nekem nem szokott

-egészen a mai napig fájtak a melleim,ma már csak a mellbimbóm érzékeny egy kicsit,de csak ha én magam megnyomom(ilyen szokott lenni,bár a bimbófájdalomra nem emlékszem,talán mert nem figyeltem magam ennyire)

-szerintem sűrűn járok pisilni

-a hasam általában pisilés után kezd el fájni,meg hogyha mocorgok

-néha a derekam is fáj,bár ez már régi jelenség nálam

-tegnap erősen fura volt a szám íze,ma már nem annyira

-van folyásom is,ami csak akkor látszik ha megtörlöm magam(kicsit nyúlós,áttetsző-fehér)

Ma teszteltem,és negatív lett,lehet korán csináltam.Az aktus után 16 nappal.

Amúgy fogamzásgátlót szedek,de most nagyon félek!

Szerintetek ezeket a tüneteket én produkálom?


2010. jan. 3. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
akár te is produkálhatod. én is csináltam már ilyet többször is, hányingerem is volt, meg minden. egyébként a pisilés utáni hasfájás az lehet attól, hogy meg fog jönni, nekem elég gyakran van ilyen. ne idegeskedj, és pár nap múlva csinálj új tesztet!
2010. jan. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
NEM VAGY TERHES.nyugi csk bebeszéled magadnak.
2010. jan. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólóhoz.Szerintem sem vársz babát.

Kedves kérdező,én rendszerint produkálok minden hónapban ilyen tüneteket.Amióta babát szeretnénk,jobban odafigyelek a szervezetemre (jól be is csap minden mensi előtt).Eleinte ezeket e tüneteket én is a terhesség jeleinek tulajdonítottam,de rá kellett jönnöm,hogy ezek csak a közelgő nemvárt hírnökei.Úgyhogy nyugi,99%-ban hamarosan megjön.Drukkolok!Majd írd meg,mi lett az eredmény.

2010. jan. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nagyon félek!

Azért is mert ha babás vagyok valyon a gyógyszer nem ártott neki?Meg itt van ez a H1N1 is.

Nagyon remélem igazatok van,majd megírom mi lesz.

A mai utolsó bogyót nem veszem be,így talán előbb kiderül!

2010. jan. 3. 16:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha babás lennél, a gyógyszer nem árt neki, ettől ne félj. De szerintem nem vagy babás, csak bebeszéled magadnak a tüneteket.


Ha aggódsz, egy hét múlva csinálj újabb tesztet reggeli első vizeletből.

2010. jan. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia. Nézd. Jövő hét péntek még nagyon messze van. Amiket leírtál mind mind tök természetesek a menzes előtt. Szerintem nem vagy terhes, de ha késik akkor csinálj tesztet.
2010. jan. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én nem érzek semmit...remélem terhes vagyok..:)
2010. jan. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!