Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek most összejöhetett...

Szerintetek most összejöhetett a baba?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezt senki nem tudja megmondani előre, és siettetni sem lehet a dolgot, csupán tapasztalatokra lennék kiváncsi. Tudom sokan járnak hasonló cipőben mint én, ezért merem feltenni itt ezt a kérdést.

Több mint fél éve próbálkozunk, de még sajnos nem jött össze a baba. Tudom, hogy ez még nem olyan hosszú ide, de volt olyan hónap, hogy nagyon nehezen éltem meg a csalódást. Mindig figyelgettem magam és természetesen minden tünetet észleltem is magamon...aztán jöttek a csalódások. Pedig volt olyan hónap, hogy teljesen biztos voltam benne, hogy sikerült.

Ebben a hónapban tényleg nem érzek semmi testi tünetet. Pedig mindig volt hasszúrkálás, mellfeszülés, még émelygés is...most meg semmi. Igaz a nemvártig még pont 1 hetem van. Viszont valami hormonális változás történt, mert összeennék mindent. Ez eddig nem volt jellemző rám. Olyan furcsa érzés van bennem. Nem is lehet megmagyarázni...feltűnően nyugodt vagyok és olyan más ez az állapot. Szerintetek utalhat babára? Volt valaki hasonló helyzetben?

Köszönöm!!!


2014. jún. 17. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem most sem vagy nyugodt, csak most más módon keresel jeleket, mert eddig nem jött be a módszer. Hat hónap semmi, ne figyeld magad ennyire, mert megőrülsz.
2014. jún. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Probalj es vegyel egy terhessegi tesztet. Menszi elott mar 10 nappal a terhesseg kimutathato. Mikor teherbe estem, nekem menszi tuneteim voltak es gorcsolt nagyon a hasam alja, de mondogattam a paromnak, hogy terhes vagyok, volt nekem is ilyen furcsa erezesem, hogy terhes vagyok. de biztosabb a teszt, Szoritok neked :) majd irj, hogy mi lett
2014. jún. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2014. jún. 17. 16:40
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tíz nappal nem várt előtt biztosan nem mutatja még ki. Ne vezesd félre.
2014. jún. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10 nappal a mensi előtt meg meg sem törtènt a beagyazodas!!!ugyan mit mutatna a teszt??szerinted akkor miert van az ,h sok terhes nőnek meg a nemvart utan ket nappal is negatív? Azert mert a hcg meg termelődött annyira,h eleg legyen egy pozitív teszthez..bocsi kerdező d mivel ennyire vàgysz babàra nem akarom,h a tudatlan valaszolok miatt meg több csalódàs érjen!
2014. jún. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jah es az ètvàgyad az meg nem lehet a terhessègtől a tünetek majd csak 5-6. Hèttől jelentkeznek!
2014. jún. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. jún. 18. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!